Güven Verici Sözler

Konusu 'En Güzel Sözler' forumundadır ve Aylinn tarafından 1 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Güven verivi birbirinden güzel ve özlü sözler

Al Hayatım Senin Olsun Sana Güveniyorum Bunu biliyorsun Al Dünyam Senin Olsun Sana Güvenmişim Artık Görüyorsun.

Başkalarına karşı duyulan güven, emri altında bulunanları, birlik halinde tutan bir bağ olmalıdır. Andre Maurois

Belkide Tek güvendiğim sensin ve bana bu acıyı yaşatıyorsun bırak artık ellerimi güvensiz olsun bedenim istemiyorum adını hayalini güvenmiyorum artık sana.

Bir kimsenin kızgınlık zammını görmeden, o kimseye itimat edilmemelidir. Hz. Ömer (r.a.)

Bir kişiye sonuna kadar güveniliyorsa, insanda şüphe kalmıyor ve her şeyin iyi yürüyeceğine inanılıyor, yani bir şeyi yapmalı mı yapmamalı mı diye incelemelere artık girişilmiyor; başarı elde edilecek mi, edilmeyecek mi diye hesap edilmiyor. Ou Yang Hiu

Bu Hayata Güvendiğim tek insan Sensin, Bundan Sonraki Hayatımda Yine bu Şekilde Sana güvenmek isterdim.

Daima itimatsızlık göstermek, daima itimat etmek kadar büyük bir hatadır. Wolfgang Van Goethe

Dostlara itimat etmemek, *nlar tarafından aldatılmaktan daha ayıptır. Jean de La Bruyere

En güZel arkadaşlıklar güven ile başlar kan kardeşlikle devam eder.

En Güzel Güven kendine güvenendir.

Fazla güvendiğiniz takdirde aldatılacağınız muhakkaktır; fakat itimat etmezseniz, hayatınız cehennem azabından farksız olur. Frank Crane

Güç ve güveni hep dışımda aradım; ama bunlar insanın içinden gelir ve her zaman oradadırlar. Sigmund Freud

Güven bir karaca kadar çekingendir, insan onu bir kovdu mu tekrar bulması uzun zamana bağlıdır. Bieden Kope

Güven Mutluluksa Sonuna Kadar Güveniyorum Sana bunu unutma bebeğim.

Güven, ruhun olabildiğinden daha ötesini görebilmesi için meydan okur. William Clarke

Güvençsiz bir insan hemen hayata küser güvenli bir insan hayattan kopmaz.

Güvendiğin Dağlara Kar Yağmamasını istiyorsan Güvendiğin Dağları iyi seçmelisin bulutsuz ve temiz olmalı.

Güvendiğin insanlarla sakın kavga etme yoksa güvendiğin dağlara bir yerde kar yağar.

Güvenme duygusu, zenginliktir. Hz. Muhammed (sav.)

Güvensiz dostluk olmaz, güven için de dürüstlük gerekir. Samuel Johnson

Güvensizliğin başladığı yerde, dostluk biter. Epicuros

Herkese karşı iyi davran, güven bağlayacağın insanları da iyi dene. George Washington

Herkeze güvenme parmakla sayılcak kadar güvendiğin insan olsun yeter bu hayatta.

İlk önce kendine sonra başkalarına güven.

İnsanın, birine itimat gösterdiğinin en gerçek belirtisi, öğüt istemesidir. Francis Bacon

İtimad edilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır. George Mc Donald

Karşındakine Düşünerek Güven Düşünmeden güvenirsen Sonuçları Acı Olur.

Kendine güven kazanmanın biricik ydıuı, başarısızlığa yer vermeyecek derecede bir şeye iyi hazırlanmaktır. Lockwood Thorpe

Kötü insanlara güvenebilinir, en azından değişmezler. W. Faultner

Sana Güvenmek istiyorum ama Kalbim beni Engelliyor Sana Aşık Olmak istiyorum Sözlerin beni Etkiliyor Bu Yüzden Sana güvenemiyorum

Sensiz her Saniye acı bana sensiz güven kalmıyor yanımda seni görünce güveniyorum bu zavallı hayatıma…

Sevgine güveniyorum O halde varım.

Toplum, güven üstüne kurulmuştur. Robert Southy

Sayfayı Paylaş