Güneş Tutulmasının Etkileri

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 1 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

Güneş Tutulmasının Etkileri Hakkında Bilgi
    Güneş tutulmasının etkileri neler olacak, Güneş Tutulmasının Etkileri Nelerdir, Güneş Tutulmasının Natal Evler Üzerindeki Etkileri,

Güneş Tutulmasının Etkileri
    Ayın dünya ile güneş arasına girmesiyle meydana gelen güneş tutulması, sadece bir yeniay evresinde gerçekleşir. Güneş tutulmalarına hem fiziksel hem de psikolojik olarak tepki verilir. Güneş tutulmalarında kişi, sahne ışığını kendine odaklar. Genellikle sosyal bir krallığın içinde yaşarız ve ilişkilerin gelişmesi sırasında kendi önemimizi unutmaya yöneliriz.

Diğerlerine yönelik olarak “Beni beğenmesi için ne yapmalıyım?” sorusu sorulurken, bununla beraber çoğunlukla, “Ben kendim için nasılım? Kendimden hoşlanıyor muyum? Kendimi beğeniyor muyum?” sorusuna odaklanılır. Güneş tutulması aynı zamanda, bir kişinin hayatında yeni bir evrenin başlangıcı olarak gösterilebilir. Tutulma kişiye sahip olduğu değerleri hatırlatarak, onları yeniden bir araya getirme ve toplama konusunda yardım edebilir. Ya da ilgilendiği alanlarda değişiklik yaşayabilir. Sonuçta nolursa olsun, kişinin yaşamı özel bir alana veya duruma odaklanırken, kendi kişiliğini geliştirmeye yardım edebilen bir “kendine yardım” aleti gibidir. Tutulma, telkin edebilir, harekete geçirebilir ve sahip olduğu basınç gücü ile bu geçiş esnasında kendi ihtiyaçlarının doğasına göre hareket eder.

Sayfayı Paylaş