Günaydın Mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 16 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Yıllar yıllar önce dünyaya sevimli bir bebek gelmiş, o bebeğin doğumuna aile çok ama çok sevinmiş, zaman su gibi akıp geçmiş ve o sevimli bebek yakışıklı bir delikanlı olmuş, günlerden bir gün hayata küskün, mutsuz bir prensesle karşılaşmış... o gün prenses için adeta dönüm noktası olmuş, O nun varlığına bu kez ailesinden çok prenses sevinmiş, prenses ve yakışıklısı çok eğlenceli, keyifli, mutlu günler geçiriyorlarmış.. ve prenses sabahın erken saatlerinde bir mesaj atmış :) "günaydın yakışıklım, aşkımm, prensesin seni bekliyor..." ve o yakışıklı şimdi bu mesajı okuyormuş (bir masaldır bizim hikayemiz, sonu olmayan...)

1 Gün Daha Başladı Elimde Simit Çay Aldımda Sen Sabahın Kör Noktasında ismin Aklımda Günaydın olsun Sana Bu Can Sana feda...

1 Hafta 7 gün boyunca Bütün günümü Aydınlat Aşkım Seni Seviyorum günaydın bebeğim.

Bir güneş kadar sıcak, yıldızlar kadar parlak, bir sabahın ayazı kadar çekicisin gülüm, günaydın

Canım arkadaşım kız kardeşim günaydın, sarışınım seni çok seviyorum bugünün tüm iyilikleri üzerine olsun feyzacım hayırlı sabahlar

Dertler Olsada ömrümüzde ışık bitmez Kalbimizde Yine Gülerek Başlıyacağız Bu güne Günaydın Olsun Bitaneme...

Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

Gün Seninle Güzel Güne Başlamak Seninle Sıcak Olucak, Günlerimiz Aydın geleceğimiz Parlak Olsun Sana Günaydın Olsun bebeğim

Günaha düştüğünde tövbe et, günaha dalıp gitme. Çünkü insan suya düştüğü için değil, sudan çıkamadığı için boğulur. Hayırlı Sabahlar, Hayırlı Cumalar

Günaydın Aşkım... Uyandım yine ben erkenden, neden mi ? çok istediğim halde rüyamda göremedim seni, seni rüyalarıma getirmeyecek uykuyu uyumaktansa hayalinle olup uyanık yaşamak istedim...Şimdi yüreğim kıpır kıpır, sana kavuşmak duygusu var ya, elim ayağımı dolaştırıyor benim, bu güzellikleri, aşkı, heyecanı, özlemi senden önce hiç yaşamadım ki ben, sen geldin dünyama, ben işte o zaman doğdum sevgilim, iyi ki varsın, iyi ki kalplerimiz bir, seni çok seviyorum, Günaydın...

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar. CANIMIN CANI

Günaydın ceylan Gözlüm Sabahımın Güneşi Gözlerimin Işığı Hayata SeninLe günaydın demeyi Seviyorum....

Günaydın Dudağımdan Asla Gitmeyen Neşe , Günaydın Dost Kalplerde Açan Büyük Güneşe , Günaydın Yüreklerden Akan Sıcak Dizeler , Yürek Yangınlarına Su Gönderen Gözeler.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

Günaydın Güneşim Günaydın Sana Bak Adınla Başlıyorum Yeniden hayatıma ismin yeter bu karabLık Dünyaya Günaydın Diyorum Sana Aşkım Hadi gel yanıma..

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

Günaydın,günaydın Pozitif düşün bugün Önce gülümse Sonra gül Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta... Katıla katıla Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi aynen renk renk Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır... Ve gülmek bulaşıcıdır Haydi, bulaştır!

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım,
    Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın

Günaydınlaaar en sevdiğim yine tatlı uykundan kalktın mı uyandırmaya kıyamadığım. Yine bir gün daha ve seninleyiz güneşin doğduğu yerde battığı yerde... GÜNAYDIIN

Günler Aydınlık Zamanın Huzurlu OLsun Günün Aydın Olsun Günaydın Olsun Sana Birtanem..

Günlerimin Biricik Aydın ışığı Bugün Gün Senin için Doğuyor Kalbimden Günaydın Bebeğim..

Günlerimin ışığı Gecelerimin Yıldızısın Sabahlarımın Güneşi Gecelerimin Ay'ısın Sabahlarımın Günaydını gecelerimin Dumanısın Bebeğim Günaydın.

Günümüz Günümüze Aydın Olsun Günaydınlar Olsun.

Günün Aydın Olsun. , Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli Ile Bak Geleceğe.

Güzelliğin Gibi Gününde Aydın Olsun Günaydın Aşkım Sana Günaydın Sadece Sana..

Hava mı soğuk yoksa sen yoksun diye mi bu soğukluk sevgili... Anladım ki ısınmak sadece ısıyla olmuyormuş, bir bakış, bir gülüş, bir mesaj yakıp kavuruyormuş sevgiliye hasret gönülleri. Ben böyle değildim önceleri, umursamazdım hayatı, özlemezdim kimseyi, beklemezdim sabahlar olsun güneş doğsun diye, mesaj filan bilmezdim sabahları... şimdi çok şey değişti daha doğrusu bir kişi hayatımda çok şeyi değiştirdi. O bakışlarındı her şeyin başlangıcı, attın kıvılcımı yüreğime, kor ateşlerdeyim o zamandan beri. Sabaha birlikte uyanacağımız günler umarım uzak değildir... seni çok sevdiğimi unutma, bekliyorum, özlemle, sabırsızlıkla, GÜNAYDIN...

Hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinden akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun. Sonra kıymet bilmeyenlere inat akan her damla gözyaşına bir avuç açayım biriktrip biriktirip saklayayım, sonra herkese inat dünyanın en muhteşem insanına gösterilmeyen o değerin nasıl olduğunu göstereyim çünkü o insan günün en güzel doğan güneşi, huzur verici ve aydınlatıcısı, şımarsın da istemem ama... en harikası günaydın

Kalbim Gibi Bugünde Senin için Aydın ve Günaydın Arkadaşım.

Kimseye Günaydın Demedim Hayatımda Günümü Aydınlattın Sanada Günaydın Olsun Candan...

Mesajıma edebiyatın son derece kalıplaşmış kelimeleriyle değil de seni sevdiğimi, seni çok özlediğimi söyleyerek başlamak istiyorum. Tek arzum ileride yanağına ufacık bir öpücükle uyandırmak... kahvaltıya şekeri getirmeyi unutup, senin bana gülmeni izlemek, çocuklara sinirlendiğinde anasının oğlu dediğini duyabilmek, tabi işe giderken öpmeden gitmemeni fazla bir şey mi istedim Günaydın

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

Sen arkadaş, sen dost, en önemlisi benim her şeyden önemlim günaydın

Sen Benim Canım Sen Cananımsın Sen benim Günüm Karanlık Sabahlarımı Aydınlatansın Günaydın Bebeğim..

Seni Seviyorum bebeğim Gözlerin gibi Bugünde Günaydın Olsun Güneşime.

Sevgiyi içinde saklayan, gülmeyi avuçlarında tutan, kalp atışlarını kimseye duyurmayan, hüznü göz yaşlarında tutan, dünyaya gururla bakan meleğime günaydın.

Seviyorum Seni Seninle geçen Günleri Seviyorum Seni Sana Günaydın Demeyi.

Yaşadığım hayatta sen yoksan mutsuzum çünkü senin varlığını hissetmek yok, sabah uyandığımda sen yoksan aşk yok, sen varsan hayat var yaşam var her şeyden önemlisi, günaydın...

Yere Düşen Yağmur Damlaları Kalbine Inecek Güneşi Engellemesin Güneş Bulutların Arasından Hep Sana Doğru Baksın Güneş Güzellikler Getirsin Günaydın.

Sayfayı Paylaş