Günaydın mesajları sevgiliye kısa

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

Gözlerin nehir, kirpiklerin köprü olsa ve ben tam geçerken iple kopsa... Düşsem o güzel kirpiklerine... Günaydın biriciğim...

Sevgim yatağın, aşkımda yorganın olsun bu gece sevgimde yatıp aşkımla ısındıktan sonra güzel bir güne merhaba de Günaydın aşkım...

Bana öyle mektuplar yaz ki, açar açmaz kokunu alayım, işlesin içime ve sen koksun tüm bedenim. Günaydın minik kelebeğim...

Artık bulutlara yazıyorum hasretimi, ona anlattım bu gece de sana olan özlemimi uyan artık birtanem gün çoktan sen oldu... Günaydın balım...

Sen yanımda olduğun sürece bize birşey olmaz. Bugünde birlikteyiz günaydın herşeyim...

Sesini duymayı özledim. Sanki sesini duysam unutacakmışım herşeyi. Öyle özledim ki seni günaydın özlediğim...

İpek saçlarını okşayıp uyandırmak istiyorum seni. Günaydın mis kokulum...

Öyle bir meleğe aşığım ki, bir gülüşüyle beni cennete eriştiren günaydın cennetimin tek meleği...

Ben senin her halini seviyorum, sensiz bir dünya da istemiyorum, güne gözlerimi seninle açmak tek umudum günaydın pamuk prensesim

Kapkara dünyadaki beyaz meleğimsin sen benim. Günaydın uykucu meleğim...

Ben senin her halini seviyorum sensiz bir dünya düşünemiyorum ve bu dünyaya daha fazla yalnız gözlerimi açmak istemiyorum. Günaydın aşk perim...

Beni baştan sona ifade edebilen, her huyuma katlanıp beni en iyi şekilde anlayabilen mükemmel varlığıma kucak dolusu günaydın..

Aşk sadece bir öpücük değildir. Sevgidir, sadakattir, bağlılıktır.. Sonsuza dek sadık olacağım, kördüğümle bağlı olduğum en değerli varlığım, günaydın...

Susmanın zamanı yok, hadi bugünde söyle sevdiğini, bu günde güneş bizim için doğsun.. Günaydın güneşim..

Sayfayı Paylaş