Günaydın mesajları kısa

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 10 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Alarm kalk diyor, yatak yat diyor. Off ya kime inanacağımı şaşırdım… Neyse hepinize günaydınlar…

Ayrılık da olsa mevsim umuttu yüreğimde yeşerttiğim günaydın umudum günaydın günaydın…

Benim güneşim bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim…

Bu gün yeni bir gün… Hayırlı ve mutlu sabaha uyanın… Uykucular…

Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim…

Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, hayırlı günler dilerim.

Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım…

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar.

Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyara.

Günaydın kadınım, günaydın hayat ve gene günaydın içimde sen olup koparamadığım kadınım…

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim..

Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.

Günaydın ve olur da görüşemezsek iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler.

Günaydın yellere tele merhaba, mesken midir bize şu garip eller günaydın köylere ile merhaba…

Günaydın yüreğime doğan, içimi ısıtan güneşim. Seni tarifsiz seviyorum.

Günaydın yüreğime doğan, içimi ısıtan güneşim. turkeyarena Seni tarifsiz seviyorum.

Günaydın! Daha uykundan yeni uyandın, hiçbiri gerçek değildi maalesef! Hepsi rüyaydı bunların.

Günaydın, günün aydın olsun can tanem. Öpüyorum kocaman gözlerinden, burnundan.

Günaydın… Bugün mutluluk yağmurlarıyla sırılsıklam olduğunuz bir gün olur inşallah.

Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.

Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.

Güzel bir gün hayır duaları ile başlar… Hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun…

Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana.

Hayır dileyelim Mevla’dan günümüz uzak olsun beladan hayırlı ve güzel sabahlar.

Hayırlı ve mutlu sabahlar… Gününüz ve gönlünüz hep açık olsun. turkeyarena

Hepinize, güzel yüreğinize, tüm sevdiklerimize, sevdiklerinize ve sevenlerimize günaydın…

Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.

Herkese mutlu sabahlar diliyorum. Hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dilekleriyle…

Huzur dolu günler, kalbinizdeki tüm güzellikler hayatınıza yansısın dostlar. Hayırlı günler.

Huzur’un bol olması dileği ile günaydın sevgilim.

İnsan her uyandığında ömründen bir gün gidiyor ama seninle benim ömrüm uzuyor. Günaydın aşkım.

İyi geceler öpücüğünü de geçtim. Bana yüzlerce günaydın borcun var, unutma.

İyi ve güzel bir gün için hayırlı sabahlar diliyorum arkadaşlar…

Neşeli, capcanlı, güpgüzel ve musmutlu sevgi dolu bir gün olsun. Günaydınlar hepinize…

Rabbim bize Aşk'ların en güzelini yaşat...Sen'de doğup, Sen'de batayım sevgilim günaydın.

Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

Uzaklarda olup ta göremediğim ay yüzlü gülüm, bahçemin en güzel, en nadide çiçeği günaydın.

Yeni bir güne daha gözlerimizi açtığımız için Allah’a şükürler olsun. Günaydın aşkım.

Yüzünüzden gülümseme kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun.

Sayfayı Paylaş