Günaydın Mesajları Kısa Aşk

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Aşkıma birtaneme Günaydın

* Günaydın Aşkım Günün her gününden güzel geçsin

* Aşkların en güzeline kucak dolusu öpücükler Günaydın Aşkım

* Aşkım seninle yeni bir güne başlamak kadar güzel bir şey olamaz Günaydın

* Günaydın gönlümün Sultanı Günaydın Aşkım

* Günaydın Meleğim Bugünü benimle birlikte geçirmeye ne dersin

* Günaydın sevgilim, bu sabah doğan güneş kadar günün aydın olsun.

* Sabahları uyanıp yüzüne çarptıgın herbir su damlası benden sana günaydın öpücüğü olsun aşkım.

* Günaydın sevgilim, güneş ve mavi gökyüzü yoldaşın olsun bugün rüzgarla dost, denizle sevgili ol.

* Bir yanımda olduğun zaman aydınlık yeryüzü bir de güneş doğdu zaman. Günaydın.

* Uyan aklına geleyim, güneş olup sarayım, rüzgar olup okşayayım tenini günaydın herşeyim.

* Günaydın kalbimin orta yerindeki bir tanecik sevdiğim en iyi arkadaşım.

* Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim.

* Aşkım hergün seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasanda yüreğimdesin günaydın birtanem.

* Seni benim kadar seven olurmu acaba hayatımın anlamı biricik sevgilim Günaydın...

* Küçük bi günaydındır bazen yürekleri uçuran, küçük bi günaydındır bazen insanı göklere ulaştıran, bu da bi sevgiliye günaydın.

* Yanağına küçük bir buse gönderiyorum Seni seviyorum Sevgilim Günaydın..

* Sabah gözlerimi açıp seni izlemek ,dudaklarına öpücük kondurarak uyandırmak isterdim aşkitom.

* Aşkıma biriciğime sevgilime Günaydınlar...

* Günaydın mavi dünyam, günaydın ak meleğim, günaydın hayatımın anlamı aşkım.

* Günaydın Sevgilim bugün aklında sadece ben olayım gönlünde bir ömür boyu ben olayım

* Günaydın bitanesi yeni doğan her gün umutlarımızın senedi olsun..

* Günaydın Gözbebeğim Seni Seviyorum

* Sende olmasan benim günümü kim aydınlatırdı.! Gündüz güneşim gece ay’ım Günaydın.

Sayfayı Paylaş