Günaydın Mesajları Çok Kısa

Konusu 'En Güzel Sözler' forumundadır ve Aylinn tarafından 2 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Gününaydın olsun bugün benden sizlere bir armağan olsun günaydınlar arkadaşlar.

Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adınız, Bütün Günlerin üstünde ise gözleriniz yazılı Günaydın Dostlar.

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Gözlerin, Bugüne öyle bir açki herşey istediğin gibi gitsin bebeğim Günaydın.

Her Zaman Kalbimde Uyuyan Güzel..Aç artık gözlerini damarlarımda ak..Günaydın..

Öpücüklerle Uyandırmak isterdim seni, Yanımda Olsan Sarardım O Nazik tenini, Seviyorum seni Sabahım Sensin benim Tek iLacım Günaydın canım

Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık herşeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın..

Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, Seninle Güne Merhaba Dedim Günaydın Sevgilim.

Sayfayı Paylaş