Günaydın mesajları arkadaşa

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 28 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Adını dağlara yazdım toki oraya da konut yaptı neyse neyse günaydın :)

Bak işte bir gün daha yaşlandık... sen hala yatıyosun, uyumakla ömrün bitti gitti be hadi bi kalk artık yaa... Günaydınn

Baktınız hayat size gülmüyor, siz hayata gülün gıcıklık olsun ;-) :-D Günaydın ;-)

Bana günaydın dedin mi? Hayır.. o zaman bugün ters gidecek işlerin sebebini aramana gerek yok. Öğren artık bunları öğren...

Bitlerin turnuvası bugün, eğer biraz daha yatarsan bitler turnuvaya yetişemeyecek.

Bu sabah çok yer gezdim; balkon, mutfak, odalar gibi yakında bir çılgınlık yapıp bakkala gitmeyi düşünüyorum Günaydın.

Bu sabah günaydın mesajı gelir gibi oldu , telefonun ışığı yandı gibi oldu ama yine gelmedi ama çok yaklaşmıştım... Neyse şimdilik herkese günaydın.

Bu sabah ölü taklidi yaptım uyanmamak için ama alarm çalınca bütün konsantrem bozuldu ya, Günaydın :)

Çok yardımseverimdir, bütün yardımları kabul ederim. Bugün de yardımları bekliyorum dostum, günaydın :)

En tatlı sabahlar çokokremle başlar diyorlar ama yanlış en tatlı sabahlar benimle başlar günaydın aşkımm

Erken yatar geç kalkar, geç yatar erken kalkar, dal sarkar kartal kalkar, dal sarkar kartal kalkar. Kısacası "Günaydın " diyecektim.

Eti cin gülsün dünya gülsün tatlılar geldi gunaydın

Gece sabahlamak niyetiyle en derin muhabbete girişip uyuyakalan, oha uyumuş kalmışım, sabah olmuş ya yaww diyen dostum, günaydın

Günaydın aşkım, bugünde güzelliğin üstünde... başlat menün ilk gündeki gibi yeni, yerim senin yerel diskini :)

Günaydın çayımın şekeri, günaydın ekmeğimin yağı, günaydın balım, pekmezim, reçelim, Kahvaltı hazır mı?

Günaydın dostum, yastık kafandaki bitlerden rahatsız oldu, uyan da rahat etsin!

Günaydın günaydın, haydi kalk uyan gel katıl bize gir aramıza bir fırça bir macun her yemekten sonra :)

Günaydın işe gitmemek için mazeretler arayan ama biraz sonra kapıda ayakkabılarını bağlayıp küfredecek olan dostum... Günaydın :)

Günaydın kendim. Nasılım bugün, iyiyim inşallah. Sıkı giyinelim, bak hava soğuk üşütmeyelim. Öpüyorum gözlerimden, canımım ya. Akşama da geç kalmayayım. Yalnızlık işte.

Günaydın ve olur da görüşemezsek iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler.

Günaydın. Kendimi komşular görmesin diye çamaşır ipinin en arkasına asılan dantelli don gibi hissediyorum.

GÜNAYDIN... Neşelenme hattına hoş geldiniz. Menümüzde bu bugün ; espiri kavurma, kahkaha sote, gülücük salatası, tatlı olarak ta “ben” varım ... Alır mıydınız ?

Her sabah "günaydın aşkım" mesajı atacak bayan eleman aranıyor. asgari ücret + prim + sigorta + telefon + sms paketi. (isteyene yatacak yer)... :)

İki çeşit uyku vardır. 1. Gece gelmeyenler 2. Sabah gitmeyenler Nolacak bizim halimiz :) hepinize günaydın...

Kalkıp tuvalete gitmeye bile üşenen biri, sabahın köründe sana uykulu uykulu günaydın mesajı atıyorsa git sev onu abi.

Kanka, bakıyorum yine günaydın mesajı gelmemiş. Söyle o gerizekalıya mesaj atsın, mutlu :) etsin beni yoksa ağlıycam yaa :(

Kurduğu alarm'a karşı verdiği amansız mücadeleyi bugün de kaybeden değerli insan: Günaydın

O aklına gelir, 'Günaydın' yazmak istersin; ama "Neden ben yazıyorum? Önce o yazsın" diye ertelersin... Eee sonra da böyle yalnızlık çekersin... Günaydınn

Okula gidenlere günaydın, işe gidenlere daha çok günaydın, boş gezenlere ise daha gün aymadı. Bu saatte aymaz.

Sabah olunca 5 dakika daha yatayım deyip öglen 1 e kadar yatan insan iyi akşamlar ya kalkmayaydın hiç .d.d

Sayın abonemiz günaydın mesajlarınızın kullanım süresi saat 10:00 da dolacaktır. En kısa zamanda, en sevdiğiniz kişiye bir günaydın mesajı göndermeniz gerekmektedir, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sevdiğinden günaydın mesajı almayan dostlarım bir araya gelsek, dünyanın etrafını 2 kez dönecek halay kurarız, günaydınlar :)

Sevgilisi ile Fingirdeşerek Uyananlar Hariç..! Herkese GÜNAYDIN... :))

Sewmek çay sevilmek şeker bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer, günaydın gariban dostum

Soyunuza sopunuza gelmişinize geşmişinize alayınıza günaydın :)

Süpürgesine uçak motoru taktıran vicdansız komşum sana da günaydınlar...

Yata yata dödündeki kıllar beyazladı kalk artıkk lann :** GÜNAYDINN

Zeytin kara ben kara, aşkından düştüm dara, gel yârim buluşalım, onbire çeyrek kala :D günaydın aşk bahçemin gülü

Sayfayı Paylaş