Günaydın aşk mesajları sevgiliye

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 28 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Acaba bu mesajı okuyan melek uyanmış mıdır? Yoksa masum bir bebek gibi mışıl mışıl uyuyor mudur? Uyandıysa Beni düşünüyor ve Benim Onu çok sevdiğimi biliyor mudur? Günaydın Meleğim.

Adını Güneşe yazsam, Güneş batmamak için ant içer, Gözlerini yıldızlarla paylaşsam, yıldızlar kaymamak için yemin eder, Ben sadece Sana yeminliyim Sevgilim Günaydın...

Anladım ki doğan güneş bile seni kıskanıyor aşkım. Gün, hiç senin kadar aydın olamıyor. Benim en güzel günümde sensin, aydınlığımda günaydın bitanem.

Bahar kokulu aşkım, dün gece sabaha kadar seni düşündüm, bir mesaj atmak istedim fakat kıyamadım seni uyandırmaya, şimdi uyandığını düşünerek söylüyorum, seni çok seviyorum, günaydın bebeğim...

Ben her zaman senin kalbinde mutluluk, yüzündeki tebessüm ve dudaklarında şarkı sözü olmak isterim. Her sabah gülümseme nedenim, yüreğimi aydınlatan güneşim ol isterim. Aslında ben tek seni isterim, şimdi sadece günaydın demek isterim :) günaydın, seni seviyorum...

Ben senin aşk dolu sözlerini, sevgi dolu gözlerini, küçücük narin ellerini, mis kokan tenini sevdim bitanem, sen baharda açan çiçekler gibisin bitanem, Günaydın, seni seviyorum

Bir geceydi her yeri karanlık yapan. Seni düşünüyordum, bir güneş gibi aydınlattın beni, seni çok seviyorum, bunu bilmeni istiyorum. Günaydın.

Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte...

Bir rüya gördüm içinde sen varsın, rüyaların içinde hiç bitmeyecek rüyamsın sevgilim, günaydın bitanecik meleğim.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın.

Bu gece ayın doğmasını bekle, yıldızlara uzanıp tutmaya çalış, tutamadım diye üzülme sakın, izlemekle yetin, benim seni özlemekle yetindiğim gibi günaydın bitanem

Bu sabah da sen varsın, bu sabah da kalbim senin için atar, bu sabah da yokluğunun ne kadar acı olabiliceğini tattırdı bana koca bi gece, ne olursa olsun, ne gelirse gelsin, bu kalbin sahibi sensin! Günaydın

Bu sabah güneşi senin için uyandırdım. Yanında değilim ama sevgimi yolladım sana. Uyan aç o güzel gözlerini bak sana kucak dolusu günaydınlar yolladım. Seni çok seviyorum.

Dün gece seni ne kadar sevdiğimi düşündüm ve içimden dedim ki yağan her yağmur tanesi sevgi olsun ve yağan yağmur sevgimi ifade etsin, ne oldu biliyor musun aşkım, şu an heryeri sel aldı ve selle mücadele ediyoruz :) günaydın mühür gözlüm

Dün gece yine her zaman olduğu gibi rüyamda sen vardın, sanırım ömrümce rüyalarımda hep başrol olacaksın, günaydın mühür gözlüm

Dünyanın en güzel ritmini ararsan senin için atan kalbimimin sesini dinle... Günaydın kalbimin tek sahibi...

Dünyanın güneşi doğdu ama benim güneşim daha doğmadı uyan artık bitanem günaydın :)

Eger sen çölde bir çicek olsaydın, kurumaman için seni göz yaşlarımla beslerdim sewdiğim.Günaydın

Gece başımı yastığa koyduğumda, tek dileğim seni görmektir rüyamda ve bu gecenin sabahında da, seni gördüm rüyamda, günün aydın, günaydın olsun sana bitanem.

Gökyüzü masmavi oldu bak, pencerenden gökyüzüne bak, gökyüzünde gördüğün o mavilik sana duygularımı anlatmaya yetmez ama çok sevdiğimi hatırlatır diye düşünüyorum, günaydın bitanem.

Gunaydin canım. Acilan her sabahi seninpe acmaq isterdim..ellerini tutmaq, o qara gozlerine baxmaq ve SENİ SEVİREM DEMEK İSTERDİM

Gül bahçesinde geçse de ömrüm inan senin üzerine gül koklamam gülüm seni koklamak ölümse eğer koklamaya değer be gülüm . <3 ebru <3

Günaydın Aşkım. Sen bir çay demle sıcacık. Ben tüm soğuk yanlarımı. Elimi. Yüzümü. Gönlümü alıp geleyim.

Günaydın benim güzeller güzeli sevgilim, güne musmutlu uyaan ve asla suratındaki gülümsemenin kaybolmasına izin verme. Günüme güneş gibi doğ

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım, seher vakti yapılan ve kabul olunan duam GÜNAYDIN

Günaydın masamdaki bahar dalı, ya o eller ya çiçeğin sevdalı, seninle güneşe durmak yeniden, ne söylerse söylesin kahve falı.

Günaydın sevgilim, güneş ve mavi gökyüzü yoldaşın olsun bugün rüzgarla dost, denizle sevgili ol.

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın; ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın...

Gündüz olmuş veya gece ne fark eder ki ! kalbimde aşkın her zaman güneş kadar parlak yanıyor ve içimi ısıtıyor. Her hayalim seninle başlıyor ve sende bitiyor, bu yürek sadece ve sedece seni delicesine seviyor, günaydın aşkım...

Güneş herkes için doğar. Ay ise gece uyumayanlar için. Ben güneş olup sadece ve sadece o güzel gözlerin için doğacağım. Günaydın yüreğimdeki boşluğu dolduran güzel sevgilim.

Güneş seni kıskanıyorsa bil ki sebebi senin o melek yüzün , yıldızlar gözlerinin parlakliğıyla sönük kalıyorsa bil ki sebebi o senin zeytin gözlerin. GÜNAYDIN SEVGİLİM ;)

Güneş tüm insanlar için doğar. Ay ise gece uyumayanlar için arkadaştır. Ben güneş olup sadece ve sadece o güzel kara gözlerin için doğacağım. Günaydın yüreğimdeki boşlugu dolduran melek.

Güneşi yıldızlardan daha çok seviyorum neden mi? Yıldızlara çıplak gözle bakabilirsin ama güneşe çıplak gözle bakamazsın sana bakmaya kıyamadığım gibi sevgilim, günaydın güneşim.

Güneşin doğduğu yer gözlerin gibi umut verici, gözlerine her baktığımda umutlarım yeşeriyor seninle birtanem günaydın

Güneşin sıcaklığını tenimde hissedebiliyorsam, her yeni doğan günde seninde sıcaklığını taşıyorum yüreğimin derinliklerinde, günaydın yeni doğan güzel gün, günaydın yüreğimin güneşi

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri, bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim, günaydın sevgilim.

Hadi akşam yıldızlar gözlerinin parlaklığıyla sönük kaldı, sabah güneşe ne yaptın çekingen doğmuş :D

Hayatıma renk katan bitanem, sabahlarda gördüğüm ilk aşkım, seni dünya güneş kadar sewdim hep yanımda ol bitaenmm GÜNYADINNN :*

Hep beni sevmen ve benim yârim olman dileğiyle, seni seviyorum bitanem, yine seni düşünerek uyandım, Günaydınnn :))))

Her günüme, her nefesime adını yazdım, zindan gecelerde ışıl ışıl parlayan yıldızım, sabah pırıl pırıl doğan güneşim sensin sevgilim, öyle mutluyum ki, varlığınla her şeyimsin, günaydınlar.

Keşke odamdaki şu mis kokulu çiçekler sen olsaydın da onların yerine seni koklasaydım, tuttuğum telefon ellerin, baktığım ekran gözlerin olsaydı da senden ayrı olmasaydım, günaydın hayatım...

Mevsim ilkbahar, yüreğimde hasretin var, kokladığım tüm çiçeklerde, senin eşsiz kokun var, çok merak ettim, her çiçeğe kokunu nasıl verdin yar, günaydın gönlümün bahar gülü

Öpücüklerle uyandırmak isterdim seni, yanımda olsan sarardım o nazik tenini, seviyorum seni sabahım sensin benim tek ilacım günaydın aşkım

Sabah uykum, kalk hadi, sabahın güneşi sarmış odanın dört bir yanını, kalk sevgilim, gine seni sevmekle uyandım, uykulu gözlerinden öperim.

Sabahın ilk ışıkları yüzüne vurduğunda, öpsün Güneş Seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım hayalinde ve odanın her yerinde, Günaydın Sevgilim.

Sabahın tazeliği, serinliği, güneşin tatlı tebessümü, doğanın bütün güzelliği senin olsun, günün aydınlık olsun... günaydın

Sabahları güneşin aydınlattığı gibiydi senin koltarında uyanmak, gülüşün gibiydi yüzüne gülmek...serkanımm

Sana bir kelebek uçurdum dağları denizleri aştı seni buldu yanağından ufacık bir öpücük aldı hissetin mi günaydın bebeğim

Sen benim dünyama sürgün özel bir meleksin ve ben seni o kadar yürekten seveceğim ki bir daha cennete geri dönmek istemeyeceksin... Günaydın bitanem

Seni çöldeki kum tanelerine ismini yazacak kadar seviyorum birtanem günaydın

Sevgiyi içinde saklayan, gülmeyi avuçlarında tutan, kalp atışlarını kimseye duyurmayan, hüznü göz yaşlarında tutan, dünyaya gururla bakan meleğime günaydın:)

Şöyle bir bak güneş ne güzel parlıyor, masmavi gökyüzü, kuşlar heyecanla dört bir yana uçuşuyor...

Umutların yüreğinde hep taze kalsın, kuşların heyecanı gibi kalbin pırpır etsin ve bir bebeğin gülümsemesi kadar günün güzel geçsin...GÜNAYDIN AŞKIM

Uzaklarda olup ta göremediğim ay yüzlü gülüm, bahçemin en güzel, en nadide çiçeği günaydın.

Yıldızlar kayboluşunu izlerken her sabah, bir günaydın duymaktı aslında istediğim. Şimdi sana duyamadığımı yazıyorum sevgili, Günaydın dünyanın en güzel gerçeği.

Yürekler bir olsun yeter. Sen yanımda olmasan da kokunu rüzgarla yolla Sen gelmesen de bu sabah yine seni aradı gözler yine kokunu çekmek istedi içime ama her şey hayaldi, o hayal bile yeter guzum sen varsın ya yeter herşeyim buradan günaydın öpücüğü gönderiyorum iyi ki varsın kuzum...

Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sesin duyulur elbette, özlemek ne renk sence sen özlemin rengini düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile ;) Günaydın aşkım

Sayfayı Paylaş