Gün doğumu ve batımı fotoğrafları

Konusu 'Resim Bölümü' forumundadır ve pult tarafından 19 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. pult Well-Known Member

NOT:yüklemek istediğiniz fotoğrafın ölçülerü 800*600 gibi boyutlarda olursa sayfa açılırken problem yaşanmaz.

2. ot-gu Genel Sorumlu

3. pult Well-Known Member

Oğuz,bu tarz fotoğraflara zaafım var,çok duygulu fotoğraflardır,desteğn için ayrıca sağol.

4. pult Well-Known Member

5. ot-gu Genel Sorumlu

Amasra gün batımı kendi çekimim biraz amatör işi tabi...
    Çeşmi Cihan

6. pult Well-Known Member

Oğuz güzel fotoğraf,kadrajı biraz düzgün olsaydı dahada bir güzel olurdu,birde pozlama değeri -02,diyafram 9,iso ise 200 ler civarı olsaydı,daha güzel olurdu diyorum ama tabi o ortamda bulunup bakmak lazımdı yani kesin değerler değil bunlar sadece güneşin durumuna göre tahmin ettim:).

7. ot-gu Genel Sorumlu

Emre çok fena poyraz vardı, güneşin tam sıfır noktasına gelmesi için 1,5 saat o soğuk rüzgarı yedim ve ellerim titriyordu, artık Allah ne verdi çektik :)

8. pult Well-Known Member

İşte fotoğrafçılık ruhu budur,oğuz sen iyi bir fotoğrafçı olursun ileride:D.

Tabi şartları bilmediğim için oralarda sallıyorum şöyle böyle olsaydı diye,fotoğrafını beğenmeye beğendim,ama çok daha iyi bir fotoğrafı çekilebilirmiş oranın manzara tek kelimeyle nefis vallahi ben 3 saat'da beklerdim:).

9. pult Well-Known Member

Sayfayı Paylaş