Grande Punto Evo, Fiat ın Puntosu Evo oldu!

Konusu 'Fiat' forumundadır ve OrKuN tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

İtalyan markası FIAT, başarılı modeli Grande Punto'yu makyajlayarak Frankfurt Fuarı'na hazırladı. İtalyan markası FIAT, Frankfurt fuarı'nda Grande Punto'nun makyajlanmış kasası ile iddiali bir giriş yapmak istiyor.

Bir önceki kasasına benzerliğiyle dikkat çeken Evo, 2010 makyajı ile daha da gençleşmiş. İsminin sonundaki Evo(evolution) yani "değişim"iyle tüm bakışları üzerinde topluyor. Tasarımındaki başarısının yanı sıra yakıt tüketim değerleri, teknik donanımı ile hem fuarda hemde fuardan sonra yollarda kendinden söz ettireceğe benziyor.

31.08.2009, Pazartesi

1 kişi bunu beğendi.

2. OrKuN Well-Known Member

3. ot-gu Genel Sorumlu

fiatın ender güzel arabalarından, iki renkte güzel olmuş ayrıca bu arabaya kırmızı renkte gidiyor tpx

4. pult Well-Known Member

Gerçektende güzel araç,siyahı çok hoştpx

Düzeltme=oğuzla renk konusunda anlaşamıyoruz:)

5. ot-gu Genel Sorumlu

siyah ve gri renkler güzel durmuş gerçekten ama kırmızıyıda yabana atmamak lazım, genç ve ateşleyici bi hava katıyor ;)

[​IMG] [​IMG]

6. pult Well-Known Member

Haklisin oguz kirmizida gitmis araca,ama benim favorim her zaman siyah olmustur.

7. EmRe Well-Known Member

pult a destek veriyorum benim tercihimde siyahtan yana, karaböcük gibi olmuş, çoz az bişeyde modifiye aksesuar olarak harika olur bence tpx

8. BaRıŞ Well-Known Member

bence fiatın hiçbir arabası yaramaz eskiden tutturmuşlar doğan şahinle şimdi onların ekmeğini yiyorlar, kalite yok

Sayfayı Paylaş