Gmail toplu mail gönderme hakkında Yardım lütfen

Konusu 'İnternet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

Selam arkadaşlar,
    Gmail den Örneğin 30 Kişiye e-posta gönderiyorum hotmail.com dan gönderdiğim e-postaya baktıgımda kime bölümünde gönderdiğim bütün kişilerin e-mail adresleri yazıyor.

Ben onların yazmamasını istiyorum nasıl yapabilirim, yardımlar için şimdiden teşekkürler.

2. OrKuN Well-Known Member

Eğer Mailinizi bir kişiden fazla kişiye ve gruba yollayacaksanız mutlaka Bcc yi kullanın. Diyelim ki bir mail hazırladınız ve bunu adres defterinizdeki herkese göndereceksin. Mailini hazırladıktan sonra, mailini göndereceğin bütün email adreslerini to (kime) yerine Bcc (gizli) kısmına yaz. Böylece Bcc kısmına mailini yazdığın 1000 kişi de olsa, 1000 kişiye de aynı anda maili gönderecek olsan, emailini alacak kişilerin hiçbiri birbirini göremeyecek, sanki emaili sadece sizden kendilerine geliyor görürler. Mail sadece kendilerine gelmiş, başka kimseye gitmemiş zannedecekler, yani mailinizin gittiği diğer adresleri göremeyeceklerdir. Bcc deki adreslerin hepsi to ve cc kısmını görür ama birbirini göremezler.

3. KaRaHaN Well-Known Member

Tesekkür ederim orkun bende simdi bu konunun resimli aciklamasini yapiyodum benden önce davranmisin :)

Gmail toplu mailde karsi tarafa adreslerin cıkmamasi burdan bakabilirsin ;)

4. bumerang85 New Member

Selamlar,
    Gmail de toplu mail gönderimi gönderirken spam e düşer ve hiç de mantığı yok.
    Graphicmail deneme sürümünde bile 500 kişiklik listeye ücretsiz gönderim yapıyor...

GraphicMail - Türkiye adresini ziyaret edin.

5. ot-gu Genel Sorumlu

Toplu mail yada sms gönderme sıktı artık bence. Ben içeriğe hiç bakmadan silmekle yetiniyorum hatta zamanımı çalıyor bu durum.

Sayfayı Paylaş