Geçmiş Olsun İle İlgili Sözler

Konusu 'İle İlgili Sözler' forumundadır ve hakan788 tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. hakan788 Well-Known Member

Acil şifalar dilerim haydi ayaklan artık buralar sensiz çok sıkıcı...

Allah acil şifalar versin.

Allah başka rahatsızlıklar vermesin. Kendine bundan sonra daha çok dikkat etmeni istiyorum. Geçmiş olsun.

Allah seni sağlığına en kısa zamanda kavuştursun. Büyük geçmişler olsun.

Allah şifalar versin geçmiş olsun arkadaşım...

Beterin beteri vardır diyeceğiz duamızı edeceğiz bunu unutma seni seviyoruz ve geçmiş oldun diyoruz.

Biran önce sağlığına kavuşman en büyük dileğim...

Biz arkadaşımızı sevgilimizin sadece iyi günde yanında olmayız kötü gününde de arkasındayız!

Buralar sensiz çekilmiyor birtanem çabucak iyileş ve biran önce aramıza dön lütfen...

Canım arkadaşım biraz özen göster kendine ve hemen iyileş lütfen...

Canım benim bir an önce sağlığına kavuşmanı diliyorum...

Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle.

Çok büyük geçmişler olsun. Allah başka dert keder vermesin. Hep sağlıklı ol. Kendine hep iyi davran. Geçmiş olsun.

Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyoruz.

Dostum Haberini Aldığımda Çok üzüldüm Herzaman yanındayım Bunu Unutma geçmiş Olsun Dileklerimle Acil Şifalar Diliyorum.

En kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle.

Etiketler arkadaşa geçmiş olsun mesajları, geçmiş olsun dilekleri, geçmiş olsun mesajları kısa, geçmiş olsun yazıları, hasta olan sevgiliye mesaj, sevgiliye geçmiş olsun mesajları

Geçmil Olsun Mesajımı Sana Okadar Hızlı yolluyorumki Kızıl Ötesinden, Sesden Hızlı Umarım Dertlerimizde Bukadar Hızlı Ve çabuk geçer Geçmiş Olsun Hayatım

Geçmiş Olsun Arkadaşım Dualarım Seninle Umarım hemen Ayağa Kalkarsın.

Geçmiş olsun dileklerimi en samimi ve içten dileklerimle huzuruna sunuyorum geçmiş olsun canım.

Geçmiş olsun dileklerimle çekiyorum bu mesajı sana sakın üzülme biz senin yanındayız canım tekrar geçmiş olsun.

Geçmiş olsun dileklerimle gönderiyorum bu mesajı sana, sakın üzülme biz Senin yanındayız canım tekrar geçmiş olsun.

Geçmiş olsun, en kısa zamanda aramıza katılman dileğiyle.

Geçmiş olsun, en kısa zamanda aramızda olman dileğiyle.

Geçmiş olsun, kendine çok dikkat et, Sen bizim için çok değerlisin.

Güçlü Olmalısınki Ayakta Durabilesin Sabırlı Olmalısın Şifayı buLmalısın, Geçmiş Olsun Diyip Arkana Bakmamalısın!

Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz.

Hastalanmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz geçmiş olsun…

Hastalıklar alsın başını gitsin, hastalığın bir an önce geçmiş olsun canım benim seni seviyoruz. Geçmiş olsun arkadaşım dualarım seninle umarım hemen ayağa kalkarsın…

Hastalıklarda sabret ki sağlığının kıymetini bilesin. Geçmiş olsun, sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.

Hayat Güzeldir paylaştıkca Anılar Tazedir Geldikce Aklına o günleri Yeniden Yaşamak için inadına Meydan oku Hayata! Geçmiş Olsun Aşkım!

Hayata Hastayken biLe gülüceksinki Bu Hastalıkta Geçmiş Olsun Sen Hep Bizim yanımızda Olcaksınki Hastalıkalr Bizden Uzak Olucak Geçmiş Olsun!

Hayatın oyunudur bazen hastalık, bazen kaza, bazen de aşk acısı hepsini unutmak amacıyla yaşıyoruz bu hayatı geçmiş olsun canım…

İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceksin ve o eski güçlü, Sevecen halinle yanımızda olacaksın. Acil şifalar diliyoruz...

Kalbimiz Seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz, geçmiş olsun.

Kara günler bitecek rengarenk günler bizim için gelecek dualarımda ismin, sanadır sadece geçmiş olsun dileklerim...

Kararan günler bitecek rengârenk günler bizim için gelecek dualarımda ismin sanadır sadece geçmiş olsun.

Kendine benim için dikkat etmelisin çünkü sen önemlisin geçmiş olsun biricik dostum...

Kendine çok dikkat et, Sen bizim için önemlisin.

Kimine Göre Dost Kimine Göre Arkadaş Kimine Göre Sevgili Kimine Göre Aşk Bu Duygularım önemLi Olan Herzaman Yanındaki Amacım Geçmiş Olsun Canım benim

Mesajların En Samimisi Sevgilerin EN Sıcağını Sana Yolluyorum Günlerin Günlerinden Daha Güzel Olsun Kötü Günler Geçmiş Olsun

Ne güzelliğini ne de huzurunu bozacak bu zamanlar, geçmiş olsun de geç ve hayata ufak bir tebessümle gülümse, o zaman geçecektir kötü günler sevgimizle…

O güzel gözlerin yine sağlıkla gülümsesin hayata... Geçmiş olsun

Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde deva, sen güzel yüzünü asma geçer biter bu bela… Geçmiş olsun canıma…

Rabbim Eş-Şafi ismi hürmetine şifalar versin, geçmiş olsun.

Rüzgarın Estiği Taraftayım Senin için Rüzgara Karşıyım Hayata Küsme Ne Olur geçmiş Olsun Diyerek yanındayım Unutma Bunu..

Sakın bir daha hastalanıp bizi sensiz bırakma. Geçmiş olsun canım.

Sanki bizi Sevmeyenleri bir araya getirmişlerde üzerimize üzerimize gönderiyorlarmış gibi. Onun çaresizliği var üzerimizde bu aralar...

Senin için endişeleniyorum lütfen biran önce iyileş

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

Sıhhatten daha önemli bir şey yok bu dünyada. Kaybettiğin sağlığına en kısa zamanda kavuşmanı dilerim.

Sohbetin ve neşenle özlenmiş durumdasın biran önce iyileş lütfen geçmiş olsun.

Umarım iyisindir canım arkadaşım. Dünden daha güzel günlere birlikte inadına yürümek seninle daha güz…

Zaman alsa da bazı iyi günlerimizi bizden dünden daha iyi günler bekleyecek kaderimizi geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş