Galaxy S II Yılın En iyi Telefonu

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve OrKuN tarafından 14 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

Birinci Galaxy S II
    Bu haberi şuan dunyanin en iyi cep telefonu secilen cihaz ile yazmak benim icinde ayri bir mutluluk ve gurur. Her sene gerçekleştirilen T3 Awards şovunun beşincisinde Samsung Galaxy S II, iPhone 4'ü ve diğer rakiplerini geçerek yılın en iyi akıllı cebi seçildi.

İngilereli T3 tarafından işletilen web sitesi, farklı kategorilerdeki en iyi cihazları seçiyor ve verilen ödüller, tüketici elektroniklerinde en prestijli ödüllerden biri sayılıyor.

iPhone 4, bir günlük satış rekorlarını kırdığından ve Steve Jobs şirketin başındayken çıkan son telefon olduğundan bu ödülü kazanması bekleniyordu. Ancak iPhone 4'e göre daha iyi özellikleri bulunan Galaxy S II, Samsung'u büyük bir zafere taşıyarak gururlandırdı.

iPhone 4'teki anten sorunu gibi ciddi sorunların onu oylamada olumsuz etkilemiş olabileceği düşünülüyor. Bu arada Xbox 360 Kinect, yılın eniyi cihazı seçildi.

2. oguzturk Administrator Staff Member

Steve Jobs'un genç yaşta ölümüne çok üzüldüm ve hatta Steve Jobs'un yokluğunda teknoloji yetim kaldı diyorum. Kendisine çok büyük saygım var ve iphone harika bir cihaz. Gelelim habere bahsi geçen özelliklerle iphone5 çıksa idi sonuç ne olurdu bilemem ama galaxy s2 karşısında iphone4'ün lafı dahi edilmez son derece doğru bir karar vermişler. Bende bir galaxy s2 sahibiyim ve şuan dünyanın en iyisini kullanmaktan gururluyum tpx

Sayfayı Paylaş