Galatasaray ve Trabzonspor Sercan Yıldırımı İstiyor

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 4 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda açıklama yapan Sercan, "Menajerlerim Galatasaray'la görüşme halindeler. Nasıl bir sonuç çıkar bunu bilemiyorum. Kulübümle anlaştıkları taktirde gitme imkanım olabilir. Ancak her şey başkanımızın inisiyatfinde... Bursaspor'la 2014'e kadar sözleşmem var. Her şeyi başkana bıraktım. Başkanımız karar verecek" dedi.

Fatih Terim'İN TALEBİ TRANSFERİMDE ETKİLİ OLUR

Kendisini milli takıma Fatih Terim'in aldığını belirten genç futbolcu, "Fatih Terim'le milli takım döneminde çalıştım. Beni milli takıma alan Fatih hocadır. Kendisinin talebi transferimde etkili olur. Ancak her şey başkanımız İbrahim Yazıcı da bitiyor. Onun vereceği karar belirleyici olacak. Beni isteyen kulüpler, Bursaspor'la anlaşırlarsa ben de tercihimi yaparım" şeklinde konuştu.

KENDİMİ TRANSFER BASKISI ALTINDA HİSSETMİYORUM

Sercan kendisini transfer baskısı altında hissetmediğini belirterek, "Benimle ilgili tüm transfer görüşmelerini menajerlerim yapıyor. Yurtdışından da teklif geliyor. Ancak transfer gelişmeleri ya da haberleriyle ilgilenmiyorum. Geçen sezon kendi kendime söz verdim. Transferle ilgili her şeye kulaklarımı tıkayacağım' dedim. Ne zaman kulüple anlaşılır, o zaman giderim. Dolayısıyla transfer baskısı altında değilim" dedi.

Sayfayı Paylaş