Futbol Replikleri

Konusu 'Spor Sayfası' forumundadır ve EmRe tarafından 29 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

En Güzel Futbol Replikleri En Komik Futbol Replikleri

"Milli takımın başına illa yabancı hoca gelecekse benim Alman pasaportum da var." Yılmaz Vural

"Baktığınız zaman Ufuk Ceylan'ın işi iyice zorlaştı." Arif Erdem. (Melo'nun penaltı kurtarması üzerine)

"Barcelona'yla aynı manteliteye sahibiz, aynı oyunu oynuyoruz. Tek farkımız; onlar şampiyonluğa oynuyor, biz küme düşmemeye." Yılmaz Vural

"Geçen Batuhan'ı gördüm 'Oğlum benim kadar göbeğin var' dedim" Sergen Yalçın

"Galatasaray'da kaptanlık yaptığım zamanlarda yazı-tura yapılacağı vakit hep tura derdim. Varsın Atam'ın silüeti yere değmesin" Metin Oktay

"Benim için iyi insan olmak, iyi futbolcu olmaktan daha önemlidir" Lionel Messi

"Maç için her şey iyi gidiyordu, ta ki Drogba girene kadar" Hamza Hamzaoğlu

"Falcao, ceza sahasında uçan sinek görse, onu bile yakalayıp kaleye atıyor" Arda Turan

"Ronaldo'nun golünde Evra'ya neden zıplayıp müdahale etmediğini sordum. Daha sonra videoyu izleyip 'ne diyorum ben' dedim" Alex Ferguson

"Kaybederseniz hata benim, kazanırsanız başarı sizindir." Fatih Terim (İlk yarı 0-2 mağlup olan takıma devre arası yaptığı konuşma)

"Soyadımı doğru yazabilmek için yıllarca uğraştım. Ne anlama geldiğini de hâlâ bilmiyorum." Aatıf Chahechouhe

"Ronaldo şanslı adam. Her seferinde en önden bilet bularak, Messi'nin ödülü alışını izliyor" Zlatan Ibrahimovic.

''Messi'yi ya da Ronaldo'yu tutacağınıza ikisini de tutun, futbolun zevkini yaşayın'' Maradona

"Düşünün şampiyonluk maçı ve Dia kırmızı kart yiyor. Onu öyle bir döverim ki... Futbolcu akıllı olacak" Yılmaz Vural

"Ronaldo'nun Messi'den üstün olabileceği tek yer bilgisayar oyunlarıdır; o da taraflı mühendisler sayesinde...'' Joan Laporta

''Basın, sigara ve alkolün performansımı düşürdüğünü söylüyor... Attığım her golden sonra onların şerefine içiyorum'' Mario Balotelli

"Rica ediyorum,yalvarıyorum.Artık solunum cihazına bağlandık, fişimiz çekilmek üzere.İmdat diyorum" Ankaragücü Kulübü Başkanı Atilla Süslü

"Olcay'ı Messi'ye neden tercih ederim? Çünkü her şeyden önce Kayserili. Messi'nin nereli olduğunu bilmiyoruz" Samet Aybaba

"Ben de 90 dakika yedek kulübesindeyim." Jose Mourinho. (Benzema'nın yedek oturması nedeniyle sorulan soruya verdiği cevap)

"Biz,sürekli üzerimizde çok baskı olduğundan yakınırız. Baskı, evine beş peso getirip çocuklarını geçindiremeyen insanlarda olur" Maradona

"İki aydır kadın futbolu izliyorum. Henüz golden sonra formasını çıkaranı görmedim" Mario Balotelli

"31 Aralık gecesi 12'ye 5 kala pizza siparişi verip, kurye geldiğinde 'Ben bunu geçen sene söylemiştim.' diyeceğim" Mario Balotelli

"Tek bir hayalim var; o da jübile maçını Kadıköy'de yapmak" Alex

Spiker: "Neden Türkçe konuşmuyorsun?" Alex De Souza: "Türkçe konuşsam Samet işsiz kalır"

"Tribünler bana küfür ettiğinde içimden 'Ben de seni' diyordum" Cem Papila

"Işığı gözümüze değil, önümüze tutun" Şenol Güneş

Muhabir:"Atatürk ben sporcunun zeki,çevik ve ahlaklı olanını severim" demiş ne diyorsun? Sergen: "Valla güzel demiş de ben çevik değilim ki"

"Hakem formamı çıkarttığım için değil, vücudumu kıskandığı için bana sarı kart gösterdi" Mario Balotelli

Muhabir: "Sergen, Uruguay'la hazırlık maçımız hakkında ne düşünüyorsun ?" Sergen: "Uruguay kim ya Avrupa'da ne başarısı var?"

"Ben yanlış bir şeyler söylüyorsam, insanlar beni yanlış anlamasın" Emre Belözoğlu

"Yediğimiz golü önceden çalışmıştık" Erdoğan Arıca

"O maçta top ayağıma 9 kere değmişti, zaten 9 kere santra yapmıştık" Rıdvan Dilmen meşhur 8-0'lık İngiltere maçını anlatıyor

"Maçın kırılma anı 45'inci dakikada ofsayttan yediğimiz 5'inci gol oldu." Hollanda'ya 11-0 yenilen San Marino teknik direktörü Mazza.

"Yıldızlarla çalışmak zor değildir. Asıl zor olan yeteneksiz olup kendisini yıldız sananlarla çalışmaktır" Guus Hiddink

Sayfayı Paylaş