Futbol Nasıl Güzel Oynanır ve Sırları?

Konusu 'Spor Sayfası' forumundadır ve EmRe tarafından 30 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. Misafir Guest

bende bunların hepsi var sizede gösterebilirim yapmanız gereken sürekli antrenman yapma

2. Misafir Guest

gelin de benimle oynayın

3. Misafir Guest

ben hiç güzel top oynuyamazdım ta kii 10 yaşıma kadar 10 yaşımda hep yedek oynadım canım sıkıldı 2 sene kendimi geliştirdim ve 12 yaşındayım ve sınıf futbol başkanıyım

4. Misafir Guest

bana arkadaşım barıyo kendini çok bilmiş sanıyo gıcık

5. Misafir Guest

Bana mahallede Ronaldo (Cristiano Ronaldo) diyorlar. Beni ona benzetiyorlar yürüyüsümü yapımı frikik kullanışımı ve vuruşlarımı felan. Gerçekten iyi oynuyorum.

6. Misafir Guest

Ben acayip güzel top oynuyorum hatta futbolcu olmaya hala umutluyum. Yapacağınız tek şey var oda kendine guveniniz ben kendime guvenince topa bakmadan kafa golü vole hatta bi kere merdivenden atlarken vurmuştum tam doksana geçti ve ben hep bacak arası yaptığım bütün ataklarımm goll..

7. Misafir Guest

Benim şutlarım çok güzel 10 şuttan 9u kaleyi buluyo şutlarım çok güzel zamanında pas verrim ama adamla karşı karşıya gelince çalım atamıyorum bir sürü çalım biliyom ama uygulamıyorum heycanlanmak benim tek sorunum bu

8. ronaldo Guest

Çok koşuyor çalım da iyi ama faul yapıyorlar her tarafım yara bere

9. Misafir Guest

Ben yaşadığım yerin futbol yıldızıyım. Çok güçlü vücut yapısına sahip yani bir sözle çok çok iyi bir futbolcuyum. Benim buraya girmekte maksadım futbol hakkındaki bilgilerimi çoğaltmak ve bunları kullanmak.

10. umuty1903 Guest

Arkadaşlar ben futbolu güzel oynayamıyorum ondan dolayı buna baktım benim nike halı saha ayakkabım var arkadaşım boşuna almışsın diye benle dalga geçiyor ama bu tavsiyelere uyarak ona laflarını yediricem bu siteye de çok teşekkür ediyorum.

11. Misafir Guest

Ben azda olsa futbol oynayabiliyorum yalnız fazla çalışamıyorum yani antreman yapamıyorum. Aslında herşeyin başı çalışmak tekte olsanız çalışın.

12. Misafir Guest

Sen kendini Ronaldo falan sanıyon heralde

13. Misafir Guest

ben futbolu iyi oynayamıyorum yardım edin :(

14. davut Guest

Bence cok sacma

15. misafir Guest

Ben

16. neset6612 Guest

9.bence futbolda yetenek cokta obenli deil mesela c.ronaldo tamamen sonradan gelisme bende 7.sinifa kadar topa vurmayi bilmezdim simdi ise kayseri erciyesde oynuyorum

17. ömer Guest

cok yanlıs seyler var ıcınde admın yanlıs dusunuyorsun bazı seylerı degıstırmen gerek. sende bısey bılmıyorsun :D

18. Guest Guest

Ben çok iyi oynuyorum ama top bana geldimi kulüpte çok fazla Heycan kapıyo ve topu kaybediyorum

19. gsd Guest

Ben daha yeni başladım hiç iyi oynamıyorum. Kursa gidiyorum sizce düzelir mi 12 yaşındayım.

Moderatör tarafından son düzenleme: 12 Nisan 2015
  20. iyi futbolcu Guest

Güzel yazmışlar ve ben bunları uygulayınca golleri daha çok atmaya çalıştım ve bu maddeleri doğru yazmışlar :)

Sayfayı Paylaş