Fotoğraf çektirmeyi sever misiniz?

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve ShaDow_19 tarafından 13 Aralık 2007 başlatılmıştır.

?

Resim çektirmeyi severmisiniz?

1. Evet çok severim...

37,5%
  2. Hayır sevmem...

6,3%
  3. Nefret ederim..

12,5%
  4. Kişiye ve mekana göre değişebilir fikrim.. [msj da açıklayın]

43,8%
  1. ShaDow_19 Well-Known Member

Evet Bazıları resim çektirmekten nefret eder.. Forumda kimlerin sevip kimlerin sevmediği ortaya çıksın :D

-

2. yaren38_20 Well-Known Member

resim çekmeye çekinmeye bayılırım ve özellikle resimleri çıkarttırırım koleksiyon yapıyorum en büyük takıntımmdır..:):)

3. blackangel Well-Known Member

aynen:D.....

4. ot-gu Genel Sorumlu

fazla bi takıntım yoktur ama doğa resimleri çekmeyi severim

5. desayamu Well-Known Member

resim cektirmeyi severim.her anın bir guzelliği vardır ve o anı kaybetmek istemem ve bu yuzden fotograf makinasını surekli yanımda tasırım.

6. BaRıŞ Well-Known Member

fotorafçıyım, işim bu ne yaparsın

7. mcrap Well-Known Member

Fotoğrafcılık süper yaaa genelde foto çekerim camera + I pot olsun tamam :)Bayılırım bunların ikisine :)::):):)

8. utarit Well-Known Member

bi parçası olmam gerektiğine inandığım anlarda yada mekanlarda evet ama onun dışında hoşlanmam

9. EmRe Well-Known Member

yeri geldiğinde tabi çeker veya çekinirsin ama onun dışında hekesin elindeki cep tel. her haltı çekmelerine uyuz oluyorumm

10. mecay Well-Known Member

resim cektirmeyi deilde cekmeyi daha cok severim birde resim çektirirken sebep yokkene sırıtmayı başaranlara imreniyorum bunun sırrı nedir aciklarsanız bende bileyim benim resimlerim herzaman sanki o gülen surat sonradan monta edilmiş gibi cıkıyorum yada suratsız bir biçimde çıkıyorum

11. serseri_aşık Well-Known Member

kişiye ve mekana göre değişir

12. pult Well-Known Member

Fotograf cektirmeyi severmiyim,yerine gore degisir luzumluysa cektiririm ama oyle her yerde fotograf cektirmem,kameranin onunde olmaktansa arkasinda olmayi tercih ederim:)

13. msengul New Member

evet çektiriim çünkü seviyorum

Sayfayı Paylaş