Fiat Palio kulubü

Konusu 'Fiat' forumundadır ve ot-gu tarafından 16 Haziran 2007 başlatılmıştır.

1. ot-gu Genel Sorumlu

Fiat Palio kulubüne hoşgeldiniz
    Fiat Palio kullanıcılarının buluştuğu, bilgi ve deneyimlerini paylaştığı bu konu başlığı altında Palio ile ilgili herşeyi konuşabilir, sorabilir ve fikrinizi söyleyebilirsiniz.

2. öğretmen New Member

1.6 16 valf paliom var arkadaşlar arab çalıştığında kapaktan kısa arlıklarlatıkır tıkır ses geliyor neden olabilir

3. ot-gu Genel Sorumlu

hangi kapaktan olduğunu daha net bişekilde anlatırsan yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır...;)

4. 2004 Palio 1.2 16V

Kaloriferi iyi ısıtmıyor. Nedeni ne olabilir acaba... Aydıntaltırsınız sevinirim. Saygılar.:)

5. BaRıŞ Well-Known Member

Kalorifer peteği tıkanmıştır, temizletmek gerekir yalnız 2004 model için biraz erken gibime geldi. Polen filtresinide değiştir.

6. mr_blue2834 New Member

Merhaba arkadaşlar benim 1999 model pailo 1.6 HL aracım var arabamı yeni aldım aracın sol torpido altından yani pedallarla direksiyon arasından tık tık tık diye sesler geliyor araç dururken hiç birşey yok. hareket etmeye başlayınca yavaş yavaş hız arttıkca tıkırtılar da hızlanıyor sizce nedeni ne olabilir bir çok ustaya dinlettim kilometre teli yeni degiştigi için kimi usta kilometre teli uzun olabilir ondan olur diyo kimi ise kilometre saati diyor ben kime inanacagımı şaşırdım bana yardımcı olursanız sevinirim saygılar.

7. OrKuN Well-Known Member

Gösterge panelinden gelen ses Km teli veya km saatinden geliyordur ama muhtemelen teldir. Dönerek çalışan bi mekanızma ve zamanla yıpranabiliyor. 40-50 km hızla giderken km saatine baktığınızda mutlaka yukarı aşağı doğru oynama vardır. Km teli yeni değişti demişsiniz normalde ses ortadan kalkması lazımdı ama devam ediyor diyorsanız tekrar kontrol ettiriniz yetkili servise. Daha önce taktırdığınız yer işin ehli olmayabilir yada baştan sağma iş yapmışta olabilir. Saniyede işi genelde kalfa ve çıraklara yaptırtıyorlar o yüzdende bazen aynı işi iki kere yaptırtmak zorunda kalabiliyor insanlar.

Sayfayı Paylaş