Farmville Madalya Görevleri

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Farmville Madalya Görevleri Nasıl Yapılır?

Aynı görev için 4 aşama ve madalya mevcut. Mavi madalya alınca o görev bitiyor. Her madalya alışında XP ve coins kazanıyorsun.

1- Arkadaş Ekleme Görevi (Kişi ekleme 8 de ve 10 da tarla büyür.sonrası açık değil ama yinede çok kişi eklemek lazım)
    2- Arkadaş Tarlasına Yardım Görevi (ekrana gelen arkadaşlara yardım etme sayımız)
    3- Para Kazanma Görevi (biriktirdiğimiz para)
    4- Para Harcama Görevi (marketteki harcama tutarımız)
    5- Tarla Hasat Görevi (Toplamdaki tarla hasadı)
    6- Ağaç Hasat Görevi (Toplamdaki ağaç hasadı)
    7- Hayvan Hasat Görevi (Toplamdaki hayvan hasadı ile ilgili)
    8- Bina alma Görevi (Ana binalardan alıp ilgili sayıya ulaşmaya çalışıyoruz)
    9- Dekorasyon Malzemesi Alma Görevi (çitleryayıkhavuz v.b alıp ilgili sayıya ulaşmak)
    10- Hayan Yardım Görevi (Arkadaşlarının ana sayfasında görürsen Adopt Yapıp kazanabiliyorsun)
    11- Tarla Resim Çekme Görevi (Değişik arkadaşlarının tarlalarının resmini çekmek)
    12- Değişik Ürünler Hasat Etme Görevi (17 değişik ürünü ekip hasadını yapmak)
    13- Değişik Ağaçlar Hasat Etme Görevi (15 değişik ağacı ekip hasadını yapmak)
    14- Değişik Hayvanlar Hasat Etme Görevi (8 değişik hayvanı tarlaya koyup hasadını yapmak)
    15- Hediye Kutusu Görevi (Gelen hediyeleri saklayıp belirli sayıya ulaşınca madalya verir.)

Sayfayı Paylaş