FarmVille Görevler

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

FarmVille 2 Tüm Görevleri Burda

Farmville Oyunda yapmanız gereken başlıca görevler Ribbons (kurdele) menüsündeki sıraya göre aşağıda listelenmiştir. Görevler sayesinde para ve puan kazanır, daha çabuk level atlayabilirsiniz.

1- Local Celebrity - Arkadaş Ekleme Görevi (Kişi ekleme 8 de ve 10 da tarla büyür.sonrası açık değil ama yinede
    çok kişi eklemek lazım)
    2- Good Samaritan - Arkadaş Tarlasına Yardım Görevi (ekrana gelen arkadaşlara yardım etme sayımız)
    3- High Roller - Para Kazanma Görevi (biriktirdiğimiz para)
    4- A Pretty Penny - Para Harcama Görevi (marketteki harcama tutarımız)
    5- Cream of the Crop - Tarla Hasat Görevi (Toplamdaki tarla hasadı)
    6- Knock on Wood - Ağaç Hasat Görevi (Toplamdaki ağaç hasadı)
    7- Zoologist - Hayvan Hasat Görevi (Toplamdaki hayvan hasadı ile ilgili)
    8- Architect - Bina alma Görevi (Ana binalardan alıp ilgili sayıya ulaşmaya çalışıyoruz)
    9- Pack Rat - Dekorasyon Malzemesi Alma Görevi (çitler,yayık,havuz v.b alıp ilgili sayıya ulaşmak)
    10- Animal Shelter - Hayvan Yardım Görevi (Arkadaşlarının ana sayfasında görürsen Adopt Yapıp kazanabiliyorsun)
    11- Green Thumb - Değişik Ürünler Hasat Etme Görevi (17 değişik ürünü ekip hasadını yapmak)
    12- Tree Hugger - Değişik Ağaçlar Hasat Etme Görevi (15 değişik ağacı ekip hasadını yapmak)
    13- Noah’s Ark - Değişik Hayvanlar Hasat Etme Görevi (8 değişik hayvanı tarlaya koyup hasadını yapmak)
    14- Not Spoiled, Gifted! - Hediye Kutusu Görevi (Gelen hediyeleri saklayıp belirli sayıya ulaşınca madalya verir.)
    15- Crop Whisperer - Arkadaş Tarlası Gübreleme Görevi (Arkadaşlara yardım ederken bitkilerine gübre verme görevi)
    16- Flower Power - Çiçek Yetiştirme, Hasat Etme Görevi

Sayfayı Paylaş