Facebook Sözleri Komik

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 26 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Facebook'un Yeni Komik Sözleri

♥ Kalbi Olan Tek Kız Kupadır O'da Kumar Masasında Harcanır!

♥ Deliyi adam edemesemde, adamı deli ederim.

♥ Madem sevmiyorsun sahip çık gözlerine! Dönüp dolaşıp değmesin gözlerime.

♥ 80 yaşındaki neneme facebook veya twitter üyeliğin var mı? diye sordum. Yarın istek yollarım kabul et ismim Girl dedi. Hala şaşkınım.

♥ Bizimkisi bir aşk hikayesi değildi. Aşk"tı bizimkisi; Gerisi hikayeydi.!

♥ İnsan sevdiğini öldürür diye bir söz vardır ya. Aslında bakın, insanı öldüren hep sevdiğidir.

♥ Bir Bayanın Gözyaşının Akmasına Sadece Soğan Değil, Bazen Bir Hıyar da Neden Olabilir.!

♥ -aşkım ailem senle görüşmemi istmiyor sorn olur mu?
    +saçmalama kanka ya ahah

♥ Babanın fakir olması senin suçun değil, ama kayınpederinin fakir olması senin suçun

♥ Başarılı adam karısının harcayabileceğinden fazla para kazanandır Başarılı kadın ise böyle bir adam bulandır

♥ Başına gelenlerin daha korkuncu da olabilirdi Mesela benim başıma gelebilirdi

♥ Bende şeytan tüyü yok, epilasyonla aldırdım

♥ Benzinlikte sigara içmeyiniz Hayatınız ucuz olabilir ama benzin pahalı

♥ Bildiğim tek şaşmaz kural bütün kuralların şaştığıdır!

♥ Bu tüp bebek hatalı; hep gaz kaçırıyor

♥ Bukalemunun ikiz yavruları olmuş, isimlerini : Şukalemun, Okalemun koymuş

♥ Çevreci kızlarla çıkmayın Beklete beklete sizi ağaç ederler

♥ Çok yaratıcıyımdır Acayip sorun yaratırım!

♥ Eskiden kibirliydim Şimdi tamamen kusursuzum

♥ Gül'ü seven abisine katlanır

♥ Hayvanları çok seviyorum,özellikle kızarmış tavuğu !

♥ Hiçbir önyargım yok, bütün insanlardan nefret ediyorum o kadar

♥ İçerken araba kullanmayın Bir yere çarparsanız biranız dökülür, ziyan olur

♥ İthal kotlar kapış kapış, ne jeans milletiz yahu

♥ Cinayet masası, idam sehpası, elektrikli sandalye, ölüm döşeği... Bu ev pek tekin değil hanım.. Yürü gidelim...

♥ Yumurtanı sahanda mı yersin? Yoksa deplasmanda mı?

♥ Kızlar mezar gibidir giren çıkmaz, erkekler bakkal gibidir giren çıkan belli olmaz...

♥ Anasının gözü'yle Ebesinin nikahı'nı uzaklık birimi olarak kullanan bir milletten çok şey beklenmemeli.

♥ Hayallerim saçmaydı. Çünkü onlarda sen vardın..

♥ Ona hayırlısı, buna hayırlısı, her şeye herkese hayırlısı. Ben farkında olmadan kulluktan mı atıldım, hani bana hayırlısı?

♥ Çok gereksiz insanlar için prizin yanında ayakta kalmışız ben ona yanıyorum.

♥ Yatağa girdikten sonra su içmeye, çişe gitmeye üşenen insanlar olarak bir araya gelsek dünyayı ele geçirebiliriz ama ÜŞENİYORUZ.

♥ Basketbol mu? Futbol mu? deseler tenis derim. Çünkü voleybol daha eğlenceli, bu yüzden yüzmeyi tercih ediyorum

♥ Kızın fotoğrafını 642 kişi beğenmiş. O kadar insanın oyuyla bizim köyde muhtar seçiyolar.

♥ Misafir için hazırlık yapan annenin evde yarattığı gerilimden elektrik elde etsek, bütün ülkeye yeter, hatta ihraç bile ederiz.

♥ Adamın konuşmadığı bir kız kulesi kalmış hala helalimi arıyorum diyor.

♥ Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, balık olurdum sevgilim.

♥ Bakkalda 10 kuruş eksiğim çıktı cebimdeki sakızı uzattım, afalladı.Gün intikam günüdür bakkal amca !

♥ Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. Erkekler bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor.

♥ Bir gün mutlu olacağım diye çok korkuyorum, hayır bünye alışık değil hasta falan olurum.

♥ Bazı insanlar ağaç gibidir, uzaktan bakınca boylu poslu. Yanına gelince bildiğin odun.

♥ Burada işler 3 şekilde yürür: Doğru şekilde, yanlış şekilde, benim istediğim şekilde!

♥ Kadınlar üzüm gibidir. Sizin vereceğiniz ilgi, emek ve sevgiye göre ya şarap olurlar ya da sirke.

♥ Burnunu karıştırırken yakalanınca hemen yüzünü kaşıyormuş gibi yapan arkadaş, oscar moscar ne varsa senin lan!

♥ Başkalarının hatalarından ders alın. İnsan bütün hataları kendi yapacak kadar uzun yaşamıyor.

♥ Sevmeyi Bilmiyosan Kullanma O İki Kelimeyi! Yani Ne Sen Kirlet Ağzını O Sözle. Ne de O Söz Ağlasın Kimin Eline Düştüm Diye

♥ Kendinden nefret edip ayna parçalamak kolay,sorun sonrasında ortaya saçılan binlerce SENİ kim temizleyecek..

♥ Öğrencilerin en sevdiği hoca derslerde bol not veren sık sık öğrencileri kendi haline bırakan hocadır.

♥ Sünnet anında yukarı bak kuş var diyen sünnetçi amca! yukardaki kuşu bırak sen aşağıdaki kuşa bak da istikbalimle oynama..genç ERGEN

♥ Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olunur.

♥ Sevgili alkol. Seninle beni daha komik ve daha zeki yapacağın konusunda anlaştığımızı sanıyordum. Dün geceki videoyu gördüm. Konuşmamız lazım.

Sayfayı Paylaş