Facebook için Günaydın Mesajları

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve OrKuN tarafından 13 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

Facebook İçin Günaydın Hayırlı Sabahlar Mesajları

- Kalbinizin sesi duyulması ve bütün dileklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle. Günaydın.

- Günler Aydınlık Zamanın Huzurlu OLsun Günün Aydın Olsun Günaydın Olsun.

- Karanlık geçmiş Silindi ömrümüzden Işıkla Bakıyoruz Artık geleceğimize Günaydın arkadaşlar.

- Bütün Günlerimin Biricik Aydın ışığı Bugün Gün Senin için Doğuyor Kalbimden Günaydın Bebeğim..

- Güzelliğin Gibi Gününde Aydın Olsun Günaydın Aşkım Sana Günaydın Sadece Sana.

- Önce Kendime Sonra Evime Sonra Evimdekilere Sonra Kapılarımı Açtığımda Bana.

- Gönlü sevgi dolu dostlara. Dostluğu dost gibi bilenlere. Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara. Gönül dolusu Günaydınlar.

- Günaydın ceylan Gözlüm Sabahımın Güneşi Gözlerimin Işığı Hayata SeninLe günaydın demeyi Seviyorum..

- Kimseye Günaydın Demedim Hayatımda Günümü Aydınlattın Sanada Günaydın Olsun Candan..

- Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın.

- Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

- Her Günü Seninle Anıyorum Her Sabahı Adınla Bekliyorum her Mesajımı Sana Gün Ağrırken Atıyorum Şimdiki Gibi Günaydın Bebeğim.

- Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın.

- Seviyorum Seni Seninle geçen Günleri Seviyorum Seni Sana Günaydın Demeyi.

- Yere Düşen Yağmur Damlaları Kalbine İnecek Güneşi Engellemesin Güneş Bulutların Arasından Hep Sana Doğru Baksın Güneş Güzellikler Getirsin Günaydın.

- Günümüz Günümüze Aydın Olsun Günaydınlar Olsun.

- Günün Aydın Olsun. Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli Ile Bak Geleceğe.

- Kalbim Gibi Bugünde Senin için Aydın ve Günaydın Arkadaşım.

- Seni Seviyorum bebeğim Gözlerin gibi Bugünde Günaydın Olsun Güneşime.

- Önce Kendime Sonra Evime Sonra Evimdekilere Sonra Kapılarımı Açtığımda Bana.

- Güzelliğin Gibi Gününde Aydın Olsun Günaydın Aşkım Sana Günaydın Sadece Sana.

- Günler Aydınlık Zamanın Huzurlu OLsun Günün Aydın Olsun Günaydın Olsun Sana Birtanem.

- Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın.

- Gitmen sorun değil de.. Hasta falan olduğumda, Doktorun seni bana hatırlatması zoruma gidiyor. Nefes al, Nefes ver. Tekrar günaydın.

- Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın.

- Gün Seninle Güzel Güne Başlamak Seninle Sıcak Olucak, Günlerimiz Aydın geleceğimiz Parlak Olsun Sana Günaydın Olsun.

2. OrKuN Well-Known Member

Allahü Teala'nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasib etsin hayırlı sabahlar.

Allah Celle celalühu gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi günümüzüde hayırlı kılsın.

Allah Sevgisiyle kalpleri dolu gönül dostları. Aallah'ın Rahmeti, Bereketi üzerinize olsun. İnşallah hayırlı sabahlar.

Bir gün sen, bir gün ben, bir gün bir başkası sana bu mesajı atacak ama önemli olan gönülden getirmektir. Herkese hayırlı sabahlar.

Bir gün gözlerimi açtığımda sadece sen ol yanımda, bir gün değil her gün seni göreyim rüya gibi yanımda sevgilim.

Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık herşeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın herşeyim.

Bismillahirrahmanirrahim sözü indiği zaman üzüntü ve keder dağıldı. Rüzgar durdu. Denizler sakinleşti, hayvanlar dikkat kesildiler. Şeytanlar gökten kovuldu ve CENAB- I HAKK yeminle dedi ki; "Besmele ile başlanan her şeyi bereketlendireceğim!" Bugünün bereketinden istifade olan kullardan olmamız dileğiyle, hayırlı cumalar.

Bu mübarek günün hürmetine dularınız ve ibadetleriniz kabul, hata ve günahlarınız affolsun, hayırlı günler, hayırlı cumalar...

Değerli Dostum; Sabahınız Hayırlı, Cumanız Mübarek, Dualarınız Kabul Olsun. Hayırlı Günler..

Gülün güzeli baharda çicek verendir. İnsanın güzeli, umulmadık anda selam gönderendir. Gül kadar özel insana selam olsun, cumanız mübarek olsun.

GÜNAYDIN Bir duam var. Söyleyemesem de Rabbim okur içimi El açamasam da O görür beni Sağlık, Huzur, Nur, Dua ve Allah'ın adı ile Hayırlı Cumalar.

Günaydınlar...Hayırlı cumanız olsun; Dua ettiğinizde çok isteyin. turkeyarena. Çünkü vereceği hiç birşey Allaha ağır gelmez ve sonsuz hazinesinden bir şey eksiltmez.

Günaydın. Hayırlı sabahlar. Cumanız mübarek oldun. Allahım rahmeti bereketi, peygamberimiz (s.a.v) in şefaati hep üzerimize olsun.

Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın, hayırlı cumalar dilerim.

Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek, olsun, hayırlı sabahlar.

Güzel bir gün hayır duaları ile başlar. Hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun.

Hayır dileyelim mevladan günümüz uzak olsun beladan hayırlı ve güzel sabahlar.

Hayırlı ve mutlu sabahlar. Gününüz ve gönlünüz hep açık olsun.

Her katı kışın kalbinde tüm sıcaklığıyla bir ilkbahar filizlenir; her karanlık gecenin peçesi altından ise tüm alıcılığıyla bir şafak gülümser. Gününüz aydın, Cumanız bereketli olsun. Hayırlı Sabahlar.

Herkese mutlu sabahlar diliyorum. Hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dilekleriyle.

Her sabah RAB'bimize DUA etmeyi unutmayalım. Çünkü ALLAH bizi uyandırmayı unutmadı. Yaşadığımız her anın kıymetini bilelim, günaydın ve hayırlı sabahlar.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Günaydın. turkeyarena

Huzur’un bol olması dileği ile Günaydın.

İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun günün aydın olsun.

İyi ve güzel bir gün için hayırlı sabahlar diliyorum arkadaşlar.

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun, saadetler hepimizin olsun, ne kurulan bağlar bozulsun, ne de dostlar unutulsun, cumanız mübarek olsun, günaydın.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun. Günün aydın olsun.

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sen de dua et ALLAH için. Cuman mübarek, günün hayırlı olsun.

Rabbim bize Aşk'ların en güzelini yaşat.. Sen'de doğup, Sen'de batayım.. Günaydın, Hayırlı Günler..

Rabbimizin emrini, öne almalı kişi, önce namaz kılmalı, sonra yapmalı işi. Cumanız mübarek, gününüz hayırlı olsun.

Rabbim elimizi Kuran'sız, gönlümüzü imansız, kulağımızı ezansız, dilimizi tevhitsiz, alnımızı secdesiz bırakmasın. Cumanız mübarek, günümüz hayırlı olsun.

Sabahın kor güneşi vursun yüzüne, öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın.

Selamun Aleykum ve Rahmetullah ve Berakatuhu. Allah c.c. selamı, Efendim sallallahu aleyhi vessellem şefaati cümlemizin üzerinde olsun, hayırlı sabahlar.

Sıkıntılar misafirdir, gelir ve gider. Önemli olan gönderenin hatırına misafire sabretmektir. Gününüz aydın, cumanız mübarek olsun..

Şafak vakti duam Allah sana yüzünü güldürecek güzel bir gün nasip etsin. Günaydın.

Varlığı ebedi, merhameti sonsuz, adaleti eksiksiz olan Yüce Allah, el açıp kendisine dua edenleri geri çevirmez. Sabahın en hayırlı saatlerinde dualarınızı eksik etmeyin, hayırlı günler, günaydın.

Yeni bir güne daha hayırlara vesile olması dileğiyle uyandık çok şükür. Tüm Dostlara Hayırlı Günler.

Yeni bir güne daha gözlerimizi açtığımız için Allah'a şükürler olsun. Günaydın.

Sayfayı Paylaş