Facebook Etkileyici Duvar Yazıları

Konusu 'En Güzel Sözler' forumundadır ve Aylinn tarafından 21 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Gözℓєя yaℓaи söyℓємєz...Gєçєи güиℓєя gєяi gєℓмєz...

nefess aLma efess aL'

sadece şahlar hamleleri önceden sezer.

Sevgilin varken çapkınlık yapılmazmış. Ne yani diyetteyiz diye menüye de mi bakmayalım

Gerçekten sevmeden, "seviyorum" demeyi bir türlü öğrenemedim. Tek kusurum buysa; Özür dilerim"

Yaşamak için hayatta kimseyi kendin gibi görme ...SEN gibi olan tek kişi aynadaki yüzündür . . !!!

DÜRÜSTLÜK bedenindeki ruha verilen hükümdarlıktır..Taviz verirsen kendi hükümdarlığında Köle olursun...Sahiplenmeyeceksen rahatsızda etmeyeceksin. Ya var olacaksın ya da hiç olmayacaksın...!

Acın başkalarını güldürebilir; ama gülüşün başkalarına acı vermemeli".

Bir cep telefonu reklamına inandığım kadar inanıyorum sana..Ne kadar konuştukça kazansamda ben seni..10 Dakikası 30 Kuruşsun hala O'na buna

Umduğumuz gibi olsaydı hayat Sandığımız gibi yaşardık bulduğumuzla yetinseydik kaybettiklerimize ağlamazdık ..

Özne olmayı bırakıp zamir oldum, edat oldum, yüklem oldum…ama senin gibi aşk ile ihanet arasında bağlaç olmadım asla…

küçükken anneme mezarlıktan korkuyorum dediğimde, 'ölüden değil, diriden kork' demişti.. zaman gösterdi ki; annem yine haklıydı

Kadınmış derler adamı deli eden. Sen ne dersen de, yine kadındır deliyi de adam eden..

Bil ki, İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir. Unutma, Yokluğu birşey değiştirmeyenin, varlığı gereksizdir.

Hayat Bir Tiyatro Dediler Herkese Bir Rol Verdiler En Zoruda Benimkiymiş Önce Sev Sonra Unut Dediler

N€ s€w€ni s€w€bILdik,, n€ s€wdIgIMiz€ k€ndiMizi s€wdir€bILdik,, biR haYaT g€Ldi g€ÇTi,,bIz sadec€ s€wm€Yi ögr€ndIk,,h€r önÜMÜz€ g€L€ni aDaM sAniP göNüL w€rdIk,, k€ndImiZc€ haYaLL€r ür€tTik,, aMa h€rk€s s€wiLm€zMis oNu biL€m€dik.

Sayfayı Paylaş