Facebook Ayrılık Sözleri

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Facebook için Yeni Ayrılık Sözleri

‎'Git kelimesini kabul edemem, g' yi alırım ama; göz yaparım, gel yaparım,
    gam yaparım... Kalanını götürebilirsin, kolye yap mesela, hiç olmassa
    adın yazar üzerinde VEFASIZ diye..

Bir defa aldatan kişiyi affedersen, seni yine kullanır; "Çünkü ihanet bir ruh hali değil, karekterin dökülüş biçimidir".

Hiç durmadan parantez aç, ben kapatırım. Sen ünlemlerle takıl, ben soru işareti olup aklında saltanatlar kurarım. Sen eksilerden artılara geç, çarpıları ben atarım. Sen virgüllerle uğraşırken, ben çoktan noktayı koyup kayıplara karışırım ve sana öyle bir eşittir bırakırım ki, eşitleyecek hiçbir şey bulamazsın!

Sevipte söylmeyeni seven affetsin.Sevmypte seviyorum dyeni ALLAH affetsin.

Sen Öyle Birini Sevki Sen Onun Için Ölmeyi Düşünürken O Çoktan Ölmüş Olsun ...

gecenin sessizliğinde kayboluyor haykırışlarım sensizliktekn kurtulmak için bu çırpınışlarım bir gün bu okyanuslarıda aşacagım seni sensizliğinle cehennemde yakacagım

icimdeki ates sondumu sence? yoksa hala ALEV ALEV yaniyormu ,ben farkinda degilimki sanada anlatiyim bazen goz yaslarimla sondurmek isterim icimdeki atesi ama farkinda degilmisim cunku o goz yaslarim daha cok ALEVLENDIRIYORMUS icimdeki atesi ama merak etme cok acitmiyor bikere asiri ateslenirim ama sonra kul olup gider...

Çok sevmiştim seni , haketmediğin kadar . Binlerce kişiye yetecek kadar ! Kes sesini , hatta minnetar falanda olma . Üstüm sende kalsın , o'na harcarsın ..!!

bir allah bir annem bilirdi seni ne cok sevdigimi istersen anneme sor soylesinn o kiskanir hic cekemezdi seni cunku ben terbiyesizlik yapip annem gibi sevmistim seni :(

Susmαnın en büyük erdem olduğunu söyleyen hocα , keşke soruyu yαpαmαyıncα bunu αnlαsα .

Benim için ne iLk Oldun nede Son Olucaksın Adını Kara Defterime Yazdım Birgün Unutulacaksın!

bikez bos geç be, bi kez be... Tek bi kez! Hepmi vurucan be! Döndün döndün vurdun yaa. Silahin olsa kursunun bitmez de, tek bi defa iskalarmisin ki...

Söyle yar söyle ellere gittinde benden farklı bir şeymi buldun? Sana demiştim gidişin benim bitişim olur..Gözümün yaşına bakmadan gittin..Sen farkına varmadan hem beni hem kendini bitirdin..Eski bir tanıdık gördüm;hali perişan,içki kadehi tek sırdaşı olmuş dedi..Karşıdan sadece seni alkışlamak geldi elimden..Mutlumusun...

Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!

Bu aşkın biletini istediğin gibi kes Nasılsa gidiyorsun, biliyorum git Ama ardında ağlayan bir çift göz Paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan Çek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ölmedim Mİ_?

Sayfayı Paylaş