Facebook ağır sözler

Konusu 'En Güzel Sözler' forumundadır ve Aylinn tarafından 20 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

,,;;;;daĞlaR ÖnuMde eĞilırkEn kaYalAra yAlVArmM:.::.:\

;@-Hayat Bir Sınawsa Kağıdımı Werip Çıkmak İstiyorum-;@

[----kaBıme YEnı Bİr saYFA acTIm ıCınDE sEN YOksuN...! KAlbIM HavANAT baĞceSI deĞIL kı kÖPEKLerE YEr OlsUN----]

___yALANların İçİNDE yALan MUtluLUKLar DilİyoRUM SAnA yALanCI İNsN___

Ben ilk '' o '' kulda sınıfta kaldım ...

Ben seni unutmak için sevseydim sana sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım

Ben Senin Adını Buzla Güneşe Yazdım Seni Benden Çok Seven Varsa Eğer...Adını Ateşle Suya YaZsInDa. ..

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok Geçmişimi Dikiz Aynasından Seyrediyorum !!

Cehennemde Yanmaya Sözüm Yok Ama ....kuLLarın Yakması Zoruma qıdıyor ..!!!

Dalından düşen her yaprak rüzgarın oyuncağıdır.

Deniz kenarında oturmuş denize bakan yakasız gömlegine kırawat takan sigarasını ters yakan bi çilekeş görürsen beni hatırla.

Dünyayı gezdim takmadım başıma taç,ne zengin tok gördüm,ne fakir aç,allahım etmesin beni namerde muhtaç!

Eğer görebilseydin bendeki seni yinede bırakıp gider miydin beni?

Evet nasıl ki muhabbet sıfatı, muhabbete layıktır; öyle de adavet hasleti, her şeyden evvel kendisi adavete layıktır...

Farklı olmak istiyorsan kopyala tarzımı yapıştır hayatına.)
    gelisin bayram olsun diye yokluğunun orucunu tutuyorum.

Hakkında ki herşey doğru,herşey yalnıştır,hakkında söylenecek hiçbir şeyin saçma olmadığı tek şey ölümdür...

Hayatta mutluluğun bedeli mutsuzluktur, gülmenin bedeli ağlamaktır, yaşamanın bedeli ise ölmektir. En önemliside namuslulukla şereflilikle dürüstlükle ölmektir. Hayatta herşeyin bedeli vardır.

İnsanlar "alfabeye " benzerler . Bu alfabede ister ünlü ol ister ünsüz yeterki "KARAKTERSİZ" olma ...

Kibarlığım edilmez küfürdür belki.Sen anla onu!!!Kimse anlamadan ya sustum,ya suçtum..İki türlüsü de bana ziyandı.Ne insanlar anlayabildi derinliğimi,ne ben anlayabildim onların sığlığını.O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum.Ama hiç işlenmedim.

Mutsuzum, Çünkü Sahte DeğiLim Ve Kimse Gibi RoL Yapmadım. "Mutsuzum, Çünkü Sevmediğim Birine 'Aşkım' Deyip SarıLmadım..." !

Palyaçolardan ögrendik yangınlar içinde üşüyor taklidi yapmayı..

Sahte tüfeği kafama dayamış korkmamı bekliyorsunDüşüncemin geldiği yere git! Kendine yer kap!

Seni kaybetmemekte kararliyim Kararlarimda israrliyim Israrlarimda inatçiyim Inatlarimdan da VAZGEÇMEM

Unuttum sanma sakınnn, her köpek havladığında aklımdasın.... :))

Sayfayı Paylaş