Exper'den Yeni Dizüstü ve Masaüstü PC'ler!

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 22 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Exper, Intel 2. nesil Core işlemcili ürünlerini satışa sunuyor! İşte yeni Exper PC'lerin özellikleri
    Exper, Intel'in ülkemizde merakla beklenen 2. nesil Core işlemcili bilgisayarlarının satışına başlıyor. Bilgisayar tutkunlarına birçok yeniliği vaad eden Intel'in 2. nesil Core işlemcisini dizüstünde Karizma NC13S, masaüstünde ise Action DCA1R ve Diamond DCA1K'da yer veren Exper, bilgisayar kullanımında yeni bir dönemi başlatıyor.

Intel Turbo Boost 2.0 teknolojisine sahip yeni Exper'ler, bilgisayar kullanıcılarının hız ihtiyacını maksimuma çıkarıyor. Enerji kullanımında hayli cimri olan ve rakiplerine nazaran daha sessiz çalışan yeni Exper Karizma, Action ve Damond serisi bilgisayarlar, sahip olduğu Turbo Boost 2.0 teknolojisi ile üç boyutlu oyunlar, çoklu görevler ve yüksek çözünürlüklü multimedya dosyaları için maksimum ve göz alıcı performans sergiliyor.

Tasarımıyla ev ve ofislere farklı bir hava katacak olan yeni Exper'ler, "Hyper Threading" teknolojisi ile, uygulamalar arası geçişi ve çoklu görevlerde yürütme süresini göz açıp kapatıncaya kadar gerçekleştiriyor. Entegre HD Graphics özelliği ile kullanıcısına daha net görüntü, daha zengin renk, gerçeğe yakın ses ve video deneyim sunan yeni Exper Karizma NC13S, Action DCA1R ve Diamond DCA1K'da Microsoft'un Windows 7 Home Premium 64 bit işletim sistemine yer verildi.

Karizma NC13S
    İşlemci 2. Nesil Intel Core i7 2630QM
    İşletim sistemi Windows 7 Home Premium 64 bit
    Chipset Intel HM65
    RAM 8 GB DDR3
    Hafıza 500 GB Sata HDD
    Optik sürücü DVD Super Multi
    Ekran kartı 1 GB DDR3
    Ekran 15.6 inç (1.366x768 piksel) parlak ekran
    Bağlantılar 10/100/1000 G.Bit Ethernet, 802.11 b/g/n kablosuz ağ bağlantısı, kart okuyucu, 3 adet USB 2.0 Port, E-SATA Combo, VGA, Headphone Jack, S/PDIF, Line-in, HDMI, bluetooth
    Kamera 1.3 Megapiksel
    Fiyat 1.039 $ KDV

EXPER ACTION DCA1R
    İşlemci 2. Nesil Intel Core i7 2600 (3.4 GHz 8MB ön bellek, 4 çekirdek)
    Chipset Intel H67
    RAM 4 GB DDR3 1333
    Hafıza 1 TB Sata HDD
    Optik sürücü DVD yazıcı
    Ekran kartı 1 GB DDR5 ATI Radeon HD6850 256 Bit
    Monitör 18.5 inç geniş ekran LCD
    Kasa Tipi Black Power midi kasa 500W
    Kart okuyucuları SM, MS, MMC/SD, CF/MD
    Klavye Exper multimedya klavye
    Mouse Exper optik Mouse
    Fiyat 1.199 $ KDV

EXPER DIAMOND DCA1K
    İşlemci 2. Nesil Intel Core i5 2400 (3.1 GHz 6MB ön bellek, 4 çekirdek)
    Chipset Intel H67
    RAM 4 GB DDR3 1333
    Hafıza 500 GB Sata HDD / 16 MB
    Optik sürücü DVD yazıcı
    Ekran kartı 2 GB HD6390PRO PCı-E x 16 128 Bit
    Monitör 18.5 inç geniş ekran LCD
    Kasa Tipi Black mATX 300W
    Kart okuyucuları SM, MS, MMC/SD, CF/MD
    Klavye Exper multimedya klavye
    Mouse Exper optik Mouse
    Fiyat 849 $ KDV