Evlilik Yıldönümü Mesajları Eşime

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Seçkin tarafından 3 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek!

Bu mutlu gününüzde yanınızda olamadığımız için gerçekten çok üzgünüz. Ama düğününüzde kendimizi affetireceğiz. Mutluluklar ve sevgiler…

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler… Seni seviyorum.

Bir elmanın iki yarısı gibi olduğumuzun farkında mısın ne sen bensiz nede ben sensiz yapamam sevgilim, birlikte nice yıllar dilerim aşkım.

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Mutluluklar!

Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmayacak.
    Daha nice beraber geçireceğimiz senelerimizi kutlamak dileği ile canım.

Eşim olduğundan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum, dünyayı ayaklarımı altına serseler bu kadar kıvanç duygusu içerisinde olamazdım.

Evlendiğimiz zaman beyaz güvercinle gelen o gülü hatırlıyor musun ilk günkü gibi canlı ve her zamankinden daha büyük sevgili eşim.

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Birtanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Birtanem…Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla sonsuzlaştırdığınız sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileklerimizle.

Gençlikte ve yaşlılıkta seninle birlikte ömür birlikte geçirdik neredeyse eşim, bugünde olsa dahi yine seçimimi senden yana yapardım hiçbir zaman kararlarımdan pişman olmadığımı bilmeni isterim evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun ömrüm.

Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıldönümleri kutlamak dileği ile…

Hayat boyu beraber ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın.

Hedefi onikiden vurdun, fıstık gibi kızı kaptın. Hadi bakalım elinizi çabuk tutun, yuvanızı bir an önce kurun. Düğün davetiyenizi de bekliyorum. Mutlululuklar…

Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninle yaşamak ve seninle can vermek istiyorum.

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın…

Her şeyi ile mükemmel bir eşsin sen. Birlikte geçireceğimiz daha nice evlilik yıldönümlerine Birtanem.

Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile…

O büyük gün daha dün gibi; fotoğraflar sarardı ama düğün pastamızın tadı hala damağımda. Nice nice yıllara hep elele…

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz…

Sana esinle beraber huzur ve mutluluk dolu bir yasam diliyorum. Her ıkinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Seninle ömrümü bir anlıkmış gibi doyasıya yaşamak istiyorum, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun ömrüm.

Sevgili karıma dünyanın en tatlı sözlerini tatlı bir mektup içerisinde gönderdim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olması dileğiyle kocan Mustafa.

Tek kelime ile birlikte harika bir eş olduğunu söylemem gerekiyor seni tüm kalbimle seviyorum sevgilim.

Yıllar geçmiş olsa da evlilik yıl dönümümüzden sana olan sevgim ilk günkü kadar taze aşkım seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım.

Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi… Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar…

Sayfayı Paylaş