Evlilik Yıldönümü İle İlgili Güzel Sözler

Konusu 'Özel Günler' forumundadır ve yagmur tarafından 24 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. yagmur Well-Known Member

Evlilik Yıldönümü İle İlgili Güzel Sözler
    YASAM BOYU BIRBIRINIZI DAIMA SEVMENIZ VE HEP NESE ICINDE, HUZURLU BIR HAYAT SURMENIZ DILEGIMLE… ELLERINIZ BIRBIRINDEN HIC AYRILMASIN. UNUTMAYIN KI PAYLASTIKCA COGALAN TEK SEY SEVGIDIR, EVLILIKLE EBEDILESTIRDIGINIZ VE KUTSALLASTIRDIGINIZ SEVGINIZ HEP COGALSIN! MUTLULUKLAR…

UNUTMAYIN KI PAYLASTIKCA COGALAN TEK SEY SEVGIDIR, EVLILIK GIBI BIR NOKTAYLA EBEDILESTIRDIGINIZ SEVGINIZIN HEP COGALMASINI DILERIM. MUTLU BIR YASAM DILEGIYLE…

SEVGINIZI OLUMSUZLESTIRMEYE DOGRU ATTIGINIZ BU ADIMDA SEVGINIZIN HEP ILK ANKI GIBI TAZE KALMASI VE MUTLU OLMANIZ DILEGIMLE…

YASANTINIZIN HER GUNU BUGUNKU GIBI SEVGI DOLU, MUTLU VE HEYECAN DOLU GECSIN. BIRBIRINIZE HEP BAGLI KALIN! MUTLULUKLAR…

BEYAZ GUVERCINLER YOLLUYORUM SIZE BURALARDAN, HAYATINIZA SEVGI, MUTLULUK VE HUZUR VERSIN DIYE. OMUR BOYU MUTLULUKLAR DILERIM.

HER GUNUNUZ BIRBIRINIZI DAHA COK SEVEREK VE BIRBIRINIZE DAHA COK BAGLANARAK GECSIN. HAYAT BOYU MUTLU VE HUZURLU YASAYIN! YUVANIZDAN SEVGI EKSIK OLMASIN…

EBEDI SEVGI YOLUNDA ATTIGINIZ BU ILK ADIMDA BELKI YANINIZDA DEGILIM AMA BILIN KI TUM KALBIM SIZINLE. HAYAT BOYU MUTLU OLMANIZI DILIYORUM.

HAYAT KADEHSE EGER, ASK DA KADEHI DOLDURAN SARAPTIR. KADEHINIZIN HIC SARAPSIZ KALMAMASI DILEKLERIMIZLE, HAYAT BOYU MUTLULUKLAR DILERIZ.TURKEYARENA.NET

BIR ELMANIN IKI YARISI GIBISINIZ. YASAM BOYU BUNU KORUMANIZ VE BIRBIRINIZI HEP TAMAMLAMANIZ DILEGIYLE… MUTLULUKLAR!

SANA ESINLE BIRLIKTE HUZUR VE MUTLULUK DOLU BIR YASAM DILIYORUM. HER IKINIZI DE TEBRIK EDER, MUTLULUKLAR DILERIM.

Sayfayı Paylaş