Evlilik Teklifine Verilecek Güzel Söz

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Bana kalırsa en güzel evlilik teklifi içinizden geldiği gibi yapılan evlilik teklifidir. Ama siz yinede etkileyici bir evlilik teklifi yapmak istiyorsanız güzel kelimeler seçmeli ve yaratıcı olmalısınız.

* Tüm dünya dursun seninle bu gözlerimi açtım aşka.. Seninle huzur buluyor ve seninle mutlu oluyorum... Seni hiçbir zaman bırakmayacağıma söz veriyor ve kalbimin sesine kulak vermeni istiyorum. Benimle evlenir misin?

* Karnlık dünyamı yaşamaya değer bir cennet bahçesine çevirdin, mutluluğu bana doyasıya tattırdın, benim tek aşkımsın seninle huzur buluyorum, sana dair hayaller kuruyorum şimdi yürekten soruyorum benimle evlenir misin?

* Hayatıma girdiğin günden beri dünyanın en mutlu erkeği ben oldum... Şimdi senden birşey istiyorum... iyi günde, kötü günde, sağlıkta ve mutlulukta hep yanımda olur musun? Son nefesine kadar benimle yaşamaya var mısın?

* Beraber geçirdiğimiz güzel günleri birlikte EVET diyeceğimiz bir geceyle taçlandırmaya ne dersin? Seni seviyorum hayatım benimle evlenir misin?

* Beni sana getirecek yollarda koşmayı sevdim, sana açılacak tüm kapıları büyük bir heyecanla açmayı, senin kokunu getiren rüzgarları içime çekmeyi sevdim. Şimdi soruyorum sana çocuklarıma anne, bana bir eş olmayı kabul eder misin?

* Artık Zamanı geldi Sevgimizin Adına Evlilik Koyalımmı?

* Seninle hayata başlayan şu bedenim seninle yol aldı hayatım benimle evlenirmisin?

Sayfayı Paylaş