Etkileyici Yazılar

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 15 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Ah Yâr.. Tefsiri zor olacak ki.. Okuyamadın gönlümü…

Bana “KEŞKE” Dedirten Hayat, Geleceǧimden Çalıp “BELKi” de Dedirtti… Şimdi Hayata Bende Bir Cümle Koyuyorum “NEYSE”

Bana Çıkan yoLLar çıkmaz sokakLaar, Kimse düşmesin yoLumaa beni buLamaz kayboLurLar. Hayat

Bazen Beklemektir Sevmek Ne Kadar Bekleyeceğini Bilemeden…

Bilseydim dünyanın keşkelerden kurulduğunu küçükken ne olmak istiyosun diye sorduklarında mutlu olmak istiyorum derdim!

Bir anlık değil boğulduğum bilinmezlik. Acısı çıkıyor sustuklarımın. Oysa ben iyiyim!

Bir arkadaş eğer seni bir kere bile olsa sattıysa anlaki onun gözünde başından beri değerin yoktu…

Bir erkeği normαlde αğlαtması zordur.. Amα erkek αğlαdığındα αslα sαhte olmαz gözyαşlαrı..

Bu dünyada herşey yalan bir tek gerçek senin inan,yolun sonu ölüm olsa vazgeçmem bu sevdadan

Cesaret illa kükremek değildir. Bazen, gün biterken, usulca “Yarın yeniden deneyeceğim” demektir..

Çok Değişti Artık Devir Çok, Çıktı İşler Rayından.. Karnı Tok Olup ”KÜFÜR” Edenide Var… Karnı Aç Olup ”ŞÜKÜR” Edenide.

Dert etme, Nefes alabiliyorsan ne mutlu sana. Ve unutma ! Git’lerin gerçek olduğu bir yaşamda, kaybetmek kalmayı öğretir!

Dost; Göze Sezdirmeden, Gözyaşı Silendir.

Dudak tiryakiliği benimkisi seni içime çekmiyorum.

Gözlerin güzelde bakmayı beceremiyorsunn.

GüzeL Sanmıştım Ama Kafam GüzeLmiş Sonradan Ayıktım

Hayat yangın gibidir. Yoldan geçenin unuttuğu alevler, rüzgarın önüne katıp savurduğu küller; işte bir insan ömrü gelip geçmiştir.

Hayatından silmek istediklerini gerçekten sil. Çünkü geri dönüşüm kutusunda bekletirsen; sistemini yavaşlatır!

Intihar köprüsü gibiyim bu günlerde, gözümden’de, gönlümden’de düşen düşene.

ikiden bir cixanda bir qalir bu yalandir bu yalandir cunki sen olmasan men olmaram hec zaman meni yawadan sensen sevgilim

Kahpesi lider, kurnazı milyarder, bizim gibiler hep mücadele eder, sana diyeceğim şudur küçüğüm, büyüme bu hayat senide siler…

Kalbin kemiği yok diye kırılmaz mı sandın?

Kan bağı neye yarar, can bağı olmadıktan sonra. Can bağıyla bağlı öyle dostlarım varki; kan bağlarımı hiç aratmıyorlar bana..

Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Kitap ise her yere…

Önce rıhtımda acı bir insan çığlığı koptu, sonra hıçkırıklarla gözyaşları kaldı rıhtımda..

Öyle karmakarışık bir haldeyim ki şimdi. Ağlaya ağlaya gülesim var.

Pαrktα sαlıncαk sırαsı bekleyen çocuk gibi bekledim seni. Birαz heyecan, birαzdα sαlıncαğı bαşkαsı kαpαcαk korkusu işte..

Sanmaki adını ağzıma alıyorum diye seni seviyorum.

Sen beni hep yanında bil çünkü yanındayım ama sen beni yanında bilmezsen işte ben o zaman ölürüm

Sen sevdiğin için sakın utanma, çünkü utanması gereken; sevildiğini bildiği halde sevmesini bilmeyendir.

Sevdanı bulutların üzerine yazmışsın. turkeyarena Yağmur olarak dökülüyor gözlerimden..

Sevdiklerimiz üzülmesin diye içiniz kan ağlarken bile tebessüm edebilecek kadar güçlü olur seven insan.

Suç benim değil ki. Şiir kokuyordu bakışların. Yazmamak gözlerine ihanet olurdu..

Susuyor olmam, acı çekmediğim anlamına gelmez!

Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız okul masrafları biraz çoktur..

UMUT.. Hiç bitmeyen bahar mevsimidir. İçinde kar da yagar fırtınada.. Ama çiçekler açmaya hep devam eder..

Uzaktan görenler diyorki ”duygusuz”.. Duygusuz olduğum için mi gözlerim kaç zamandır uykusuz.

Üç günlük dünya dediler 460 kitlediler

Üzülmem mi sanıyorsun YÜREK ağlar GÖZDEN önce..

Yanımda arkadaşım var her şey yolunda onsuz olmaz bu dünya

Yaşamak uğruna ölmek bu olsa gerek, sevmek uğruna acı çekmek bu olsa gerek.. Hayat uğruna savaşmak bu olsa gerek, peki ya senin uğruna üzülmek niye?

Zor durumlarda farkını gösteren değil, farkıyla zor duruma düşürmeyen farklıdır..

Sayfayı Paylaş