Etkileyici Sözler Yeni

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 15 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Azrail son noktayı koyana kadar sevdiğin kişi ile yaşamaya devam et.

Ben seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek isterdim!

Beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır.

Bir insanın nasıl güldüğünden terbiyesini, neye güldüğünden akıl seviyesini ölçersin.

Bir kadının en büyük kabusu sevdiği adamın, onu aşık eden hareketlerini yapmayı bırakmasıdır.

Bir köpeğin dostluğu, bir dostun köpekliğinden daha iyidir.

Bir şeyiniz olayım sizin, Hani nasıl isterseniz, oğlunuz, kiracınız, sevgiliniz; Dünyanın bir ucuna Birlikte gider miyiz?

Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

Bu arta kalan hangi yaz akşamının hüzünleri oysa birbirimizin yaralarıyla sarmalıydık kanayan yerlerimizi yokluğuna dayanabilirim sandım,oysa yokluğun bir şiir ve ben şair olamadım.

Bugün benim için yepyeni bir gün doğuyor; turkeyarena herşey capcanlı, herşey hayat dolu, herşey benimle duygularım hakkında konuşuyor, herşey beni duygularıma değer vermeye davet ediyor...

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim..

Eğer bir masal perisi girerse rüyalarına, öldü dersin gül güzeli tılsımını kaybetti.

Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.

Gelene ilgi bol, gidene her türlü yol, ben tek kalmam ayık ol.

Güzel bakan güzel görür, güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen güzel yaşar.

Hayata dair iyi bir şey yazamadım, yazanlarıda takdir ederim en azından yaşayıp görmüş olanlardır.

Hayatı yaşanır kılan şeyler avuçlarımdan kum taneleri gibi dökülüyor, farkındaym ama karşı koymak gelmiyor içimden döküls

Her gülüşün bir nedeni var! Bir de içine edeni var! Hepsi bu..

Hiç kapıldın mı o hisse, gitmek istersin hani, ama aynı zamanda da kalmak gelir içinden.
    istiyorum ve kalanları merak ediyorum acaba ne kadarı kalacak bu bir çare beşere..

Kaçımız hayatımızı gerçekten beraber bitirmek istediğimiz insanlarla bitirebildik?

Kahvaltı hazırladım sana da gönderiyorum, umut dolu omlet, haşlanmış sevgi, bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli, ve bir de yal

Kimseye göstermem üzüntümü: Gündüz gülerim, geceleri yalnız ağlarım.

Ne dil yeter seni anlatmaya, Ne göz kıyar sana bakmaya, Ne ellerim dayanır sana dokunmaya, Ne kollarım uzanır seni sarmaya Hiç ömür yeter

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Onurumu ayaklar altına alıp hayatı yaşamaktansa, hayatı ayaklarımın altına alır onurumla yaşarım.

Rüyalar mutlaka gerçekleşir, aksi halde doğa onlara sahip olmamız için bizleri yüreklendirmezdi.

Sadece şefkat iyileştiricidir. Çünkü; insanın içindeki tüm hastalıklar sevginin eksikliğinden kaynaklanıyor.

Sen bazen dudağımda bir gülücük yüreğimde yanan bir ateş ve gözlerimden akan yaşsın. Ama sen her zaman benim küçücük

Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici çekici ve güzelsin aranızda tek fark onlar milyonlarca sen bitanesin.

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Şu fani Dünya’ya tek geldim tek giderim. Beni beş kuruşa satanı ben bedavaya veririm.

Üzülen sen olduktan sonra haklı olmanında bir önemi kalmıyor.

Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım. Bu aşkın sonuda ayrılık olacak,ve yaşadıklarım geride kalacak. Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bile,onları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak..

Sayfayı Paylaş