Etkileyici Sözler Kısa

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Ağlamak istiyorsanız asla yapmayın.Çünkü, bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için yaşayanbirileri mutlaka vardır.

Bana unut dediler seni unuttum;Ama seni değil, bana seni unut diyenleri.

Benim sana olan aşkım sagır bir ressamın , kristal bir yüzeye düsen gülün sesini çizdigi zaman biter.

Beraber ağlamaktaki tatlılık kadar hiçbir şey kalbleri birbirine bağlamaz.

Bir hediyeyi verirken davranışımız hediyenin kendisinden daha çok anlam taşır. (Pierre Cornielle)

Bir kadın sizi milyoner yapabilir. Tabi trilyonerseniz... Bob Dylan

Bir kadına 365 gün seni düşündüm dersen, kalan 6 saatte ne yaptın diye sorar. Bob Dylan

Birbirimizi ikna etmeden ve yargılamadan önce, hissetmemiz, sevmemiz lazımdı… Irene Cao

Cehaletin en büyük korkusu kadındır. Çünkü kadın öğrenirse, çocuklarına da öğretir. Emine Supçin

Çok kimse öğüt dinler,ama yalnız düşünenler bundan faydalanır. (Rublius Cyrus)

Davranışlar kelimelerden daha fazla konuşur, turkeyarena daha çok şey ifade eder. Oscar Wilde

Değeri, güzelliğinden uzun süren pek az kadın vardır.

Düşünmediğim zaman yaşamadiğim zamandır. (Rembrantd)

Efendi adam, kendisinden çok şey, turkeyarena başkalarından az şey bekler. Konfucyus

Eger askta guzel bir an varsa oda baskalarini bastan cikartan o yuregin benim icin kan agladigi zamandir.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.

Gücü erkeğe, güzelliği kadına vermişiz. her şeyi yenen güç, yalnız güzelliğe yenilecek.

Güzel bir kadın göze, iyi bir kadın kalbe hitap eder. birincisi pırlanta, ikincisi hazinedir.

Güzellik doğanın kadınlara ilk verdiği ve ilk geri aldığı armağandır.

Hayata niye geldim diye düşünmeye başlamıştım. 21′ imden sonra seninle tanısınca anladım dünyaya geliş sebebimi…

Işıklar söndüğü zaman bütün kadınlar güzeldir.

İnsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlersede, kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez.

Kadın deniz gibidir, hiç güvenilmez.

Kadın kelimesi, zaaf kelimesi ile aynı anlama gelir.

Kadın, saçı uzun, aklı kısa bir varlıktır.

Kadının tahmin ettiği şey, erkeğin emin olduğu şeyden daha doğrudur.

Kadınlar hakkında bildiğim bütün şeyleri bir tek kadından öğrendim.

Kadınlar, fırsattan çabuk yararlanmaya kalkan erkeği bağışlarlar ama fırsatı kaçıranı bağışlamazlar.

Kadınlar, gururlarını kurtaran yalanlardan hoşlanırlar.

Kadınların arzuları, hiç bir zaman dolmayan dilenci torbası gibidir.

Kadınların en yabıldıkları nokta, erkeklere benzemek isteleridir.

Kadınların üzüntüsü yaz fırtınası gibidir, şiddetli ama kısa olur

Kalp deniz, dil kıyıdır. Denizde ne varsa kıyıya o vurur. Mevlana

Kendi kaderini kontrol et, yoksa bunu başkası, senin adına yapacaktır! Jack welch

Ne çok şey biliyor bu insanlar Olric? -Herkes işine geleni biliyor efendimiz. Oğuz Atay

Ne kadar acıdır başkasının gözüyle bakmak mutluluğa… William Shakespeare

Seninle bir pergelin iki ayrı kolları gibiyiz ne kadar dönersen dön yine aynı yerde karşılaşacağız

Sessizlik, kendi kirlerini, süpürüp yürüyünce, fırtına olur… Rabindranaht Tagore

Sevgiliyi aylarca göremeyen aşığa, sevgili için akan gözyaşı bile güzeldir

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.

Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan, yalnız söylenen sesi duyabiliyorsan; ne görebiliyosun, ne duyabiliyorsun …(HALİL CİBRAN)

Yalnız çocuk doğurmak, bir kadını anne yapmaz.

Sayfayı Paylaş