Etkileyici Sözler Facebook

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

* Ağlarken acıların içinden başınız dik geçin. O zaman ölüm hayatın karşısında sevgi ile eğilir

* Alıp kırsalar sana yazdığım kalemi, kanımla yazarım sana olan sevgimi

* Asla birilerinin umudunu kırma, belki de sahip olduğu tek şey odur

* Aşk öyle bir cennetin anahtarıdır ki, orada cehennemdekilerden pek az şey eksiktir

* Aşkın en güzel yanı, çocukça hataları bile güzel kılmasıdır

* Aşkta gösterilmesi gereken saygı, ayrılık gününde ondan nefret etmemektir

* Bana aşık olmanı emredemem, aşk kimsenin kölesi değildir

* Başarı yolun başında, ona koşmak için kendini engelleme

* Bir öpücük bir kum tanesi ise sana tüm kumsalları hediye ediyorum

* Bitmesinden korkuyorsan, aşk değildir duyduğun Aşkı sevene değil, sevipte ayrılana sor

* Çaktırma bebeğim seni rüyamda gördüğümü bilmiyorlar

* Dal rüzgarı affetse de kırılmıştır bir kere Maksat bir sevgili uğrunda ölmek değil, uğrunda ölünecek sevgili bulmaktır

* Durmasını bilin, yoksa değerli olan hiç bir şey size yetişemez

* Eller bana kalpsizsin diyorlar, doğru çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar

* En asil intikam affetmektir Nankör insan her şeyin fiyatını bilen, hiçbir şeyin değerini bilmeyendir

* Güneş her zaman yeni umutlarla doğar, sönen umutlarla batar

* Hatırlanmak doğmak kadar güzelse, unutulmak ölmek kadar acıdır

* Hayatta en acı şey "merhaba" diyerek birleşen ellerin "elveda diyerek ayrılmasıdır

* Hayatta en uzun aşk, tek taraflı olandır Küçük insanların büyük gururları olur Ayrılıklar küçük sevgileri yıkar, büyük sevgileri kuvvetlendirir.

* Her gecenin ardından yine sabah olur Bütün gün uyuduğum için bana uykucu diyorlar.

* Hiç bir kalp zorla elde edilemez

* Hiç kimse bir arkadaş kaybedecek kadar zengin değildir

* İnsanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken, ayaklarının altında ezilen papatyaların farkına varmaz

* Kimseye gereğinden fazla değer verme, değerin düşer

* Öyle birini sevki asla seni unutmasın

* Sana dünyada en sevdiğim şeyi vermek isterdim, ama seni sana verememki

* Sen dudaklarımda hece olsaydın, seni kaybetmemek için hiç konuşmazdım

* Sen seni öyle birine bağla ki, sen öldüğünde o hiç yaşamasın Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat diyoruz

* Sen seni seveni değil, sevilmeye layık olanı sev Sevgiler çicektir, soldurmayalım

* Sen sevgi nedir bilmezsin ki... Hiç sevmedin. Ağla ağlayabildiğin kadar, bütün güzellikler sende aşk bendedir

* Servetin bütün kudreti aşkı teslim alamaz İntikam sapsız bir kılıca benzer, kullananı da kurbanıda keser

* Sev! Öyle sevki, bulamasın sende bir zerre gurur, gururun olduğu yerde sevgiler son bulur

* Sevdiğinizi yitirmek sevginin şimdi yaşanması gerektiğini öğrenmenin acımasız bir yoludur

* Sevdiklerini elde etmeye değil, elde ettiklerini sevmeye çalış Ayrılık bile ağlardı, ayrılığı yaşasaydı

* Sevgi insanın yüreğinde doğuştan varolan bir duygudur

* Sevgiyi öldürmek insanın kendi elinde olsaydı, kimse acı çekmezdi

* Sigaranın dumanı yalnızca gerçeklerin üzerini kapar, birde körpe cigerlerinizi

* Sorunlarını çözmek için kendinden başkasından medet ummadığın zaman özgürsün demektir

* Tıpkı rüzgarın mumu eritip ateşi körüklediği gibi Uzaklardan seveceğim, haberin olmayacak Gülü sev, dikeni batmasın

* Vur hançeri kalbime kana bulansın, fakat fazla derine inme orada sen varsın

* Yalan her an yıkılmaya mahkum bir sığınaktır

Sayfayı Paylaş