Etkileyici Profil Yazıları

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Adam bilgisayar başında uyuyakalmış. Ertesi gün nezle olmuş. Neden? Windows açık kalmış.

Ağlarsa anam ağlar gerisi playback yapar…

Ağrı kesicin varda, Erciyes kesicin de var mı?

Alfabe artık 28 harf, “O” şimdi asker!

Aşk bir bedende iki ruh,dostluk iki bendende bir ruhtur,bana unutmayı ve unutulmanın acısını öğrettiler ama seni bana unutturmayı asla öğretemediler

Aşktı o! Değiştiren tüm gecelerimi Aşktı o! Beni durup durup yenileyen Oydu, duygulu yapan hoyrat ellerimi Oydu, doludizgin gidişime dur diyen

Atı alan Üsküdar'ı geçti. Biz takibe devam ediyorum merkez. Tamam!..

Avrupadan gelen soğuk hava dalgası, ülkemizi etkisi altına aldı.. Yok abi, Avrupa bizi sevmiyor işte, kabul edelim artık!..

Başkasına kendinden fazla değer verme, ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin…

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil, güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım…

Benim bütün dualarım seninle Sen bir ömür boyu mesut olasın diyeYalvarırım gündüz gece, hayalin gözlerimde, benim olasın diye

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana; insan nasıl konuşur kendisiyle; nasıl koşar aynalara Bir cana hasret, bilmezler

Bin yıl ömrüm olsaydı bin yıl seni severdim, bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim

Bir adam karısını dövüyormuş, kapı calmış karısını dövmeye bırakmış, neden? Eşek sudan gelmiş.

Cinayet masası, idam sehpası, elektrikli sandalye, ölüm döşeği… Bu ev pek tekin değil hanım.. Yürü gidelim…

Çok iyi göbek atan kazana ne denir? İyi oynayan kazansın!

Çöldeki Tek Göl Olsan Bile Seni Yaşatmak İçin Hergün Ağlarım

Dün çiçekcinin önünde bir gül gördüm, dünyanın en güze lgünü benim diye haykırıyordu… O gülü aldım, ama en güzel gül olduğu için değil… Seni görüp utansın diye!

Eğer beni daha fazla üzmek istemiyorsan rüyalarıma bile girme sakın n’olursun unutmak doğanın en güzel armağanı insana Biliyorsun seninde son armağanın unutulmak!

Fransızların nesi eksiktir? “Fran”ları tabii ki!

Gayem zat-ı alinizi taciz etmek değil, efkar-ı umumiyede muhabbet kurmaktır. Cevabı müspetiniz kalb-i hazalimi tamir-i temin edeceğinden, desti

Geçen gün ben kamyonu sürdüm, Leonardo da Vinci…

Gözlerinde baharları beklerken içindeki kış beni vurur; sen bilmezsin yüreğimden sevdana ne sular akmak ister durur!

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir…

Her hakkı saklıymış. Bende de bunca Hakkı nerede diyordum.

Kadın hakkı diye bir şey yokur. Çünkü Hakkı erkek ismidir…

Kedi ulaşamadığı ciğere mundar der. Ondan sonra “Konuşan kedi” olarak çok meşhur olur.

Kızımı ne doktorlar, ne mühendisler istedi. Bizde baktık evde kalacak,size verelim dedik, berber bey oğlum!..

Ne seni unutmak için bir çabam var içimde, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar,ne de seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm,ne de seni görmeye dayanacak bir kalbim var

Oyunu ayakta alkışladım, oturacak yer yoktu…

Öyle bir aşk isterim ki hiç yaşanmamış olsun, Öyle bir söz söyleyeyim ki hiç söylenmemiş olsun, Öyle bir dert çekeyim ki çekilmemiş olsun

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim

Seni görünce gözlerim dolar, kulaklarım mark.

Sigaraya ayrı, içkiye ayrı paramı veriyorsun. Tütün kolonyası iç…

Tem otoyoluna muz düşerse ne olur? TemMUZ…

Tomi'nin annesi kimdir? AnaTOMİ

Tutkiben bir yagmur damlasıyım,topraga dustummu dagılırım,dusunku ben bır kartanesıyım suya degdıgım anda eririm,anlakı sen benım canımsın kaybettımmı ölürüm.

Uzaklık küçük sevgileri öldürür, büyükleri ise yüceltir Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp ateşi alevlendirdiği gibi

Uzun lafın kısası : U.L.

Volkswagen Pass-at , Şahsi oynama !

Yerin kulağı war benim de kulağım war. Ben yer miyim? Hayır yemem…

Yumurtanı sahanda mı yersin? Yoksa deplasmanda mı?

Zencinin biri denize düşerse ne olur? Tabii ki ıslanır..

Sayfayı Paylaş