Etkileyici Platonik Aşk Sözleri

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Akıyor gözlerimden sen, bakıyorum ufukta sen, dalıyorum derine yine sen, kaybolan kim peki kim?

Allah’ın bana verdigi en güzel aşk sensin sen beni bilmesende ben bilindik elbisemle bilinmedik sevdalar yüklüyüm sana.

Aşk-ı hasret sana sen hasretsin çicekci kızın gözünde ben gurbetim senin yüzünde.

Aşkım seni senden alıkoyan şey beni bana bağlayan sessiz gülüşünmüş.

Ateşler taşırım sevdalarıma, Sözüm yemin olsa özüm aşk olur

Aydınlık evlerin karanlık balkonlarında aradım çelik çelik diye, bulamadım kırmızı levhada robot gözlerde sevgiyi.

Ayşe gözümü yaktı biliyormusun? kalbimi yakan sözlerinden sonra gözüme inen perde aşkındı.

Bekledim! Hep seni bekledim Bir an bile umutsuzluğa düşmedim, kabul etmedin, etmesende hep sevdim, sen hep benimleydin!

Ben Senin için her akşam besteler yazsamda adına şiirler okusamda senin haberin olmayacak biliyorum bunuda

Beni bekledinse yağmurda karda, Beni bekledinse deli rüzgarda, Beni bekledinse yorgun yıllarda, Susuz yüreğimde çiçekler açar…

Birini sevmişsindir geçen yıllarda, Açık bir yara gibidir hala, Hala çok özlersin onu ağlayamazsın…

Bugün Çarşamba, koşuyorum yollarına yarını hiç hesaba katmadan gidiyorum yabana.

Çek kör bıçağını vur yüreğime vur Yiğit yaralı olur, yine dağ gibi durur!

Duy sesimi sensizim senden kalan tortularla yaşıyorum

Egsozların bogdugu trafikte her frene bastıgımda seni düsündüm işte aşkımızda gaz pedalı gibi idi bazı gaza geliyor bazen duruyordu.

Gizli hayranın oldu bu kalp sana durmuyor inan bana, seviyorum seni ne olur beni anla platonik aşk bitsin hadi gel bana.

Gül Dikeniyle, Bulut Yağmuruyla, Ketçap Mayoneziyle, Kalbim Karşılıksız Sevgimle Tamamlıyor Birbirini..

Hani aqLadıkça unutursun derLer ya o da yaLanmı$..

Hatice belkide skor net bumuydu netice?

Hayatı Seviyorum Seni Sevdiğim kadar Ama Seni görünce Hayatı unutuyorum Sen Kalıyorsun o an sadece benim dünyamda ama sen beni görmüyorsun kendi dünyanda

Hayatım sana sıradan gelmesin! Ben kendime yeterim.. Zamanla alışmayı da bilirim! Ama unutmayı daha öğrenemedim.

İçin güneşlerle dolu doluydu, turkeyarena Önce gözlerine gelirdi bahar…

İncetilen kalbimi yoluna vezir eyledim, yorgun sözlerimi kapına bıraktım.

Kalbimi çaldın masamın üstünden Aslı, Aslında aslı sende saklıydı damla damla göz yaşlarımda boguldum.

Karşılık Beklemediğim umutlarımda hayallerde hep sevdiğim tek platonik aşkımsın seviyorum seni.

Karşılıksız sevgi benimkisi sana platonik bağımlı bir serseriyim, Sen ise Benden Habersiz Mahsum bir kedisin bebeğim..

Kendini bana beni yollara sürgün etmeden bil ki, Mavi düşlerine sardığın o acar delikanlı, Seni ve aşkını zehir bir yürekle kuşandı

Koyver kovulmuş yüregimdeki kıskanç sözleri, seni sevdigimi unut , unut unutturdugum acıları.

Nasıl Sevdi Bu Kalp Seni Neden Sevdi Bu Kalp Seni? Sorularım Bende Saklı Sen Kimseden Habersiz Sadece Kalbimde Saklısın Bebeğim..

Ne zaman Seni görsem kalbim yerinden oynuyor gözlerine baksam o an hayat donuyor ama bir sen görmüyorsun karşında duramıyorum

Nehirim kalbim sensiz nefes alamam yüksekten düşen sözsün kalbime erişemem.

O uslanmaz inadın yarısı sen diğeri ben olduktan sonra, Serüvencin seni nasıl olsa nerede olsa bulur

pLatonik bir sevgi ateşindeyim ya bana gülme yada hep gül yanımdan gitme seviyorum seni

Rüyalar gerçek olsa seni her gün görürdüm.

Rüyalarımın aşkısın, hep rüyalarımda kalacaksın. Seni çok seviyorum.

Sana bir çicek gönderiyorum bugün dogum günün gün sana doğsun açelyalar sende açsın.

Sana olan aşkım trafik ışıkları gibiydi, kırmızıda durmam yeşilde geçmem gerekirdi, hep kırmızıda geçtim hep sen sevmediğin de sevdim yıkıldım

Sen Aşkımdan Bir Habersiz Yaşıyorsun Seni izliyorum Kalbim ellerimde Seni bekliyorum biliyormusun?

Sen beni sevmesende olur, zaten AŞK budur!

Sen benim Kalbimin iLk ve tek taraflı Aşkısın Kalbim Seni Seçti Kalbim benide Geçti..

Sen Sadece Kalbimin Değil yarınlarında Karşılıksız Sevgisi Olucaksın.

Sen Varken senden Habersiz Seviyorum Seni Ya Sen Yokken Nasıl Seveceğim Seni pLatonik Aşkım benim

Seni habersizce Sevdim Habersizce gitmesinide bilirim pLatonik sevgilim

Seni hayal ediyorum geceleri Masamın Soğuk kenarında zaten hep hayal ediyorum seni olsanda olmuyor istemiyorsun beni.

Seni hayallerimde sevdim, bir gün olsun gerçek aşkı bana yaşatırmısın?

Seviyorum her sevenin sevilmediği bile bile … Ama yine de bi umut taşıyorum. Belki seven sevilir diye.

Uzaklık kilometlerin aramızdaki acısı degilmiş uzaklık gözlerinin yüregime olan uzaklıgıymış.

Vadi puslu seviyorum yine seni en degerli hisle, ebru sanatını dokuyorum duvarına çarpma kapını kalbime.

Yağmur ıslatıyor duygularımı hafif bir sis var sokagında perdeler kapalı görünen yüz sensin gönül gözümde.

Yar duysana sesimi,yar tutsana ellerimi, Beni bırakıpta gitme , dönsene geri

Yaseminler saldım gönül bahçene en izzetli duyguları besledim dar sokaklarda.

Yüregim sana yangın sen benden uzak hangi söz dindirir bendeki sensizligi.

Sayfayı Paylaş