Etkileyici Mesajlar Baştan Çıkarıcı Hazır Mesajlar

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Ağlarken acıların içinden başınız dik geçin. O zaman ölüm hayatın karşısında sevgi ile eğilir

Alıp kırsalar sana yazdığım kalemi, kanımla yazarım sana olan sevgimi

Asla birilerinin umudunu kırma, belki de sahip olduğu tek şey odur

Aşk öyle bir cennetin anahtarıdır ki, orada cehennemdekilerden pek az şey eksiktir

Aşkın en güzel yanı, çocukça hataları bile güzel kılmasıdır

Aşkta gösterilmesi gereken saygı, ayrılık gününde ondan nefret etmemektir

Bana aşık olmanı emredemem, aşk kimsenin kölesi değildir

Başarı yolun başında, ona koşmak için kendini engelleme

Bir öpücük bir kum tanesi ise sana tüm kumsalları hediye ediyorum

Bitmesinden korkuyorsan, aşk değildir duyduğun Aşkı sevene değil, sevipte ayrılana sor

Çaktırma bebeğim seni rüyamda gördüğümü bilmiyorlar

Dal rüzgarı affetse de kırılmıştır bir kere Maksat bir sevgili uğrunda ölmek değil, uğrunda ölünecek sevgili bulmaktır

Durmasını bilin, yoksa değerli olan hiç bir şey size yetişemez

Eller bana kalpsizsin diyorlar, doğru çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar

En asil intikam affetmektir Nankör insan her şeyin fiyatını bilen, hiçbir şeyin değerini bilmeyendir

Güneş her zaman yeni umutlarla doğar, sönen umutlarla batar

Hatırlanmak doğmak kadar güzelse, unutulmak ölmek kadar acıdır

Hayatta en acı şey "merhaba" diyerek birleşen ellerin "elveda diyerek ayrılmasıdır

Hayatta en uzun aşk, tek taraflı olandır Küçük insanların büyük gururları olur Ayrılıklar küçük sevgileri yıkar, büyük sevgileri kuvvetlendirir.

Her gecenin ardından yine sabah olur Bütün gün uyuduğum için bana uykucu diyorlar.

Hiç bir kalp zorla elde edilemez

Hiç kimse bir arkadaş kaybedecek kadar zengin değildir

İnsanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken, ayaklarının altında ezilen papatyaların farkına varmaz

Kimseye gereğinden fazla değer verme, değerin düşer

Öyle birini sevki asla seni unutmasın

Sana dünyada en sevdiğim şeyi vermek isterdim, ama seni sana verememki

Sen dudaklarımda hece olsaydın, seni kaybetmemek için hiç konuşmazdım

Sen seni öyle birine bağla ki, sen öldüğünde o hiç yaşamasın Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat diyoruz

Sen seni seveni değil, sevilmeye layık olanı sev Sevgiler çicektir, soldurmayalım

Sen sevgi nedir bilmezsin ki... Hiç sevmedin. Ağla ağlayabildiğin kadar, bütün güzellikler sende aşk bendedir

Servetin bütün kudreti aşkı teslim alamaz İntikam sapsız bir kılıca benzer, kullananı da kurbanıda keser

Sev! Öyle sevki, bulamasın sende bir zerre gurur, gururun olduğu yerde sevgiler son bulur

Sevdiğinizi yitirmek sevginin şimdi yaşanması gerektiğini öğrenmenin acımasız bir yoludur

Sevdiklerini elde etmeye değil, elde ettiklerini sevmeye çalış Ayrılık bile ağlardı, ayrılığı yaşasaydı

Sevgi insanın yüreğinde doğuştan varolan bir duygudur

Sevgiyi öldürmek insanın kendi elinde olsaydı, kimse acı çekmezdi

Sigaranın dumanı yalnızca gerçeklerin üzerini kapar, birde körpe cigerlerinizi

Sorunlarını çözmek için kendinden başkasından medet ummadığın zaman özgürsün demektir

Tıpkı rüzgarın mumu eritip ateşi körüklediği gibi Uzaklardan seveceğim, haberin olmayacak Gülü sev, dikeni batmasın

Vur hançeri kalbime kana bulansın, fakat fazla derine inme orada sen varsın

Yalan her an yıkılmaya mahkum bir sığınaktır

Sayfayı Paylaş