Etkileyici Hoş Sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

“Güven ruh gibidir, Terkettiği bedene asla geri dönmez..” Shakespeare

“Ne diye böbürlenip büyükleniyorsun. Doğumun bir damla su, ölümün bir avuç toprak değil mi?” // Şems

“Seni ne zaman uyurken hayal etsem; Affediyorum..” C. Süreyya

“Yüreğinin götürdüğü yere gidenlerin yolu, dönüşte psikiyatristten geçer..” D. Noel

Ağaçtan Düşen Yaprak Nasıl ‘Kurumaya’ Mahkumsa ; Gönülden Düşen İnsan da ‘Unutulmaya’ Mahkumdur…N.F.K

Aşkım Seni Bulmuşken DoğaL Afetler Dünyayı harap Etmiş Kimin umrunda Zaten Sen Afetim Oldun Doğalı Kalsın Almıyım :=))

Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, birde sen varsın ya bir tanem dünyada kimse böyle sevemez…

Aşkım, Seni nezamandır Göremiyorum Ve Bu Yüzden Bu günlerimi Günden Saymıyorum Birtanem…

Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!!!

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice

Bir ilk gibi yaşayacağım içimde,kalan son sevgi parçasını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde…

Birtanem hergün Birbirini Görmenin tadı Başka Birde Ayrılıp Kavuşmanın tadı var O Daha Başka Bebeğim…

Birtanem Seni Sevmekten dahab beter Olan tek Şey, Sensiz kalmaktır Sevgilim…

Bu devirde, ilk bakışta aşık oldun oldun adamım, Yoksa ikinci bakışta kimin ne mal olduğunu anlarsın. Bob Marley

Eğer bir gün gururunu yenip, bana geri dönmek istersen sakın dönme, çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlar.

Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydi eger inan ki yeryüzüne hiç günes dogmazdi.

Gidenler yokluklariyla degil giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler!

Gözleri uzakliklar degil, bazen de göze alamadigimiz yakinliklar acitir.

Hıçkırarak ağlayan bir kadının gözyaşları, Ağlatan adamın başına geleceklerinin altına atılacak imzadır. C. Bukowski

İnsan vardır zamanı kendi hesabına yontar, insan da vardır bir yaşam boyu zaman onu yontar.

Kalbim Bütüün Rüzgârlara Açık Sevgilim, turkeyarena Bir Yaprak Ol Savrul gel bekliyorum bebeğim…

Kalbimde arama eski yerini sen gözümden akan sele karistin.

Kapinin önünde ask yapma askin gözü kördür ama komsularinki asla.

Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgarıyla. Bana Eylül’ü yaşatma ey sevgili!

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

Sen benim Sana Olan Aşkımdan habersiz Eğlenecelere Gidip haz Alıcaksın, Kim Bilir Benim Gibi Kaç Garibanı yakıcaksın…

Sen günesin dogdugu, karanligin bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin…

Seni ben degil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarinsin gittiysen bana ne onlar aglasin…

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım…

Sorma bana ne kadar seviyorsun diye !? – O kadar işte! – Tavanı kadar sokağın, dibi kadar cehennemin. Nazım Hikmet

Umutsuzluğa kapıldığın zaman gökyüzüne bak ! Mutlaka seni karşılayacak Sıcak bir Güneş, Deli bir yağmur yada parlak bir yıldız vardır!

Üzülme! Ayağına batan dikenler, aradığın gülün habercisidir.. – Mevlâna Celaleddin Rûmî

Yaşıyorsam, bu gelecek günlerin bana seni getireceğine inandığım içindir.

Yeryüzünde biten her ask için gökyüzünde bir melek aglar.

Yüzün Daima Gülsün Aşkım Ama En Güzel ve Samimi gülüşünü bana Sakla ….

Sayfayı Paylaş