Etkileyici Harbi Sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Babamızdan Kalan Bir Kuruşumuz Bile Yoktu, Ama Biz Ne Kızlar Sevdik ; Paramız Yetmedi Kalbimizi Verdik, Kıymetini Bilmeyene Üstü Kalsın Dedik ;)

Boş boş seviyorum demekle olmaz; göstereceksin sevdiğini, hissettireceksin. Yapamıyor musun? O zaman yoldan çekileceksin!

Çocuk değilim artık, Büyüdüm. Biraz yorgun, biraz kırgınım yine de. Yeter artık! Giden yolunu, kalan yerini bilsin sadece. . . !

Çürüyen qövdem qißi ßitip qitsin aşknda ne ßir mektup kaLsın ßizden ne ßir söz ne de ßir eşya. Unut qitsin adımı arkamdan da aqLama qöz yaşında eqiLir onuda aLıp satar dünya...

Erkeklik geniş omuzlara sahip olmak değil erkeklik o omuza yaslanan başa sahip çıkmak demektir

Git gidebiLdiğin kαdαr.! Bu Limαndα kαybetdiğim ilk gemi sen değiLsin αmα unutmα Limαndα kαLαnı değiL çekip gideni vurur Fırtınα

Hani diyorlar ya -sesini özledim- diye. Ben senin susmanı bile özledim..!!!

Hayatın iki ucundan tutarız aynı lades gibi ama sen hiç kazanamazsın çünkü hep aklımdasın

Her sabah uyandgımda anneme ruyamda bır serefsız gordum dıyom.kusuru bakma be seuglı adını bıle hatırlamıyorum :)

İnsanın en büyük hatası sevmek değil, sevmeye layık olmayan birinden sevilmeyi beklemektir!

Kalbimi kırdığında tebessüm ettim ve birşey demedim. 'Çünkü kalbim senindi, Sen kendi parçalarını yok ettin'

Keşke bazı insanlar için "imalat hatası var, geri topluyoruz" deseler..

Mutlu olmanın yolunu karşıdakini mutlu etmek sanıyorduk. Yanıldık ! Çünkü ne kadar mutlu ettiysek, o kadar yalnız kaldık..

Sen uzattığın elini tutmayan ele mi dargınsın, tutmayacak bir ele uzattığın için kendine mi kızgınsın?

Sevqini sunarsin ınsanlara..Nefretleriyle uzaklastirirlar ellerini..İlk önce kalbini kirarlar sonra hayallerini...

Şu αn üçüncü bαttαniyeyi örttüm üzerime. Yok αrkαdαş ! Sensiz yine üşüyorum. Artık kαç -kαt- sevdiysem seni ?

Ulaşılmaz olduğum doğru değil. Sadece "çocukların" ulaşamayacağı yere koydum kendimi!

Yaşamak istiyorsan; bir umudun olmalı.. Kalbin varsa; sevdiğin olmalı.. Sevdiğin varsa; yalnız senin olmalı..!

Bu masalar bos kalmaz gdenın yerı dolar
    bu vazolara bısey olmaz yalnız cıcekler solar
    gonul kımsesız yapamaz sevebılecegı bır dost arar
    tasın kalpı yoktur ama onu ble yosun sarar......!

Boşver Ne Bir Resmin Kalsın Bende Ne De İsmin!
    Uyuduğumda Kapanan Gözlerim Sabaha Açılmasın.
    Herşey Yaşandığı Kadar Anılsın!
    Son Sözüm İse Sevdigim; Hani, Bir Hayaldi Ya Bu!
    Bırak Öyle Kalsın...

Sayfayı Paylaş