Etkileyici Güzel Sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Acıyan yerlerini öpecek biri varsa hayatında önemli olmaz düştüğün yerler.

Ağladığımı gözüne sokmuyorum diye bana sen çok mutlusun diyemezsin. Çünkü acı hissedilmeyi değil saklanmayı talep eder.

Artık anlıyorum cennetimde, sensin cehennemimde sen ne seve bilirim ne vaz geçebilirim.

Aşk dediğin nedir ki be gülüm. içine düştüğün bir zülüm. sanma ki kurtulasın. önce düşün sonra aşarsın.

Bazen , "Neyini Sevdim Ben Bu Kadar!" Diyorum ; Gülüşün Geliyor Aklıma Vazgeçiyorum..!

Bazen insanın yaşadığını bilmesi için, sevildiğini hissedebilmesi lazım.

Ben hayalleri kurmadım, Hayaller beni kurdu...

Ben kimseyi mumla aramam. Yüreğimde güneşi taşırken ışığa ihtiyacım olmaz!

Beni başkalarıyla kıyaslama onlar gemileri yakar ben ise limanları yakarım...

Beni bir Kitap say ve sayfalarca oku.

Beni seviyor musun dedi. Gözlerimden anlamadıysan, kelimeler yalan yüklüdür, onlarla kurulan cümlelere inanma dedim.

Benim sevdiğim insan dünyanın en zengini değil dünyanın en NAMUSLU ve ŞEREFLİSİ olmalıdır!!!!

Bir başkasını sevmek mi senin yerine? benimkisi bir arayış başka kollarda.

Bir Gülüşü Var, Kelebek Görse Ömrü Uzar ve güldün rengarenk çiçekler açtı ve Benim Gezegenimde Sana Mutluluk Derler...

Bir ihtimalken bile ne kadar güzelsin...

Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

Birine hiç dokunmadan hiç görmeden sevebiliyorsan, sen aşkı hakkediyosun arkadaş.

Bu arta kalan hangi yaz akşamının hüzünleri oysa birbirimizin yaralarıyla sarmalıydık kanayan yerlerimizi yokluğuna dayanabilirim sandım,oysa yokluğun bir şiir ve ben şair olamadım.

Bugün benim için yepyeni bir gün doğuyor; herşey capcanlı, herşey hayat dolu, herşey benimle duygularım hakkında konuşuyor, herşey beni duygularıma değer vermeye davet ediyor...

Bugün değişen bir şey olmadı: Dilim inkar etti, turkeyarena kalbim özledim dedi.

Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin..

Düşündüm de anne, beni en güzel sen sevdin.

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim..

En çok sana kırılıyorum" diyemediğimizden, "Bir tek sana kızamıyorum" dediğimiz anlar vardır.

Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.

Geleceğin Günü Söyle Tarihi Bilmesemde Olur Beklerim..!

Gözlerim gördüyse gönlümün suçu NE.

Gulusumun sebebiydi mutlulugun..

Gülmek güzel nedeni varsa sevmek güzel karşılığı varsa hayat güzel sebebi varsa ağlamak güzel gözyaşını silen varsa..

Gülüşüydü asıl gülüşümü yansıtan...

Hani bir zaman özlemler kalbini sızlatır çok istersin çok özlersin ama gidemezsin ararsın ama bulamazsın.

Bilki herkes unutulsada sen yüreklerde kalırsın.

Hatırası yok bunca senenin. Namı "namert" olsun geriye dönenin.

Hayallerimle değil sakallarımla oynayacaksan gel.

Haybeye gökyüzünü seyre dalma derin derin... Bizim sevdamız gök küreden daha derin!

İçindeki çocuğu asla öldürme; Öldürme ki her düştüğünde "Acımadı ki" diyebilesin.

Kanka O Kız Kim ? +Gülüşlerimin Sebebi..

Kimseyle karıştırma beni içebiliyorsan sek iç.

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Nefret ediyom bu sokaklardan çünkü her köşesi sen kokuyo..

Olacaksan ya uçurum ol ya dağ; Ne içine düşebilsinler ölümü göze almadan, ne tepene çıkabilsinler.

Ölümden Yana Korkum Yok ... Korktuğum Tek Şey Unutulmak ...

Sakın benim için ölürmüsün deme yapamam ben ölüpte seni başkasına burakamam..

Sen bana 1 adım atsaydın ben sana bir ömür koşardım..

Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

Sen uzakta... Ben uzakta... Ama kalplerimiz hep yan yana.

Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek ..

Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm.

Seni ilk görüşte değil her görüşte sevdim

Seni ne kadar sevdiğimi bilsen inanki sevgimden korkardın

Sensizim ki bensizim ben aşka başka dairim varlığın güzel bi sayfa bende böyle şairim!!

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Yağmur olsan binlerce damla arasında tutardım seni çünkü korkarım toprak aldığını vermiyor geri...

Yanlızlık insana çok şey öğretirmiş.. söyle ona sebastian o hiç gitmesin ben hep cahil kalırım..

Yaşamak İstiyorsan ..? Bir umudun olmalı ..! Kalbin varsa ..? Sevdiğin olmalı ..! sevdiğin varsa..? Yanlız senin olmalı ..

Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım. Bu aşkın sonuda ayrılık olacak,ve yaşadıklarım geride kalacak. Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bile,onları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak..

Yeni denizlere yelken açtım, oda rüzgarın benim dedi ...

Yüreğinin sesini biraz daha aç çünkü hiçbir "gül" topraksız, hiçbir "hayat" umutsuz yeşermemiştir.

Yürek söz vermişse dönülmez. Yâre gönül vermişse inkar edilmez. Bizde yürek zedelenir ama sevgiliye ihanet edilmez.

Sayfayı Paylaş