Etkileyici Güzel Sözler Facebook

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

* “Güven ruh gibidir, Terkettiği bedene asla geri dönmez..” Shakespeare

* “Ne diye böbürlenip büyükleniyorsun. Doğumun bir damla su, ölümün bir avuç toprak değil mi?” // Şems

* “Seni ne zaman uyurken hayal etsem; Affediyorum..” C. Süreyya

* “Yüreğinin götürdüğü yere gidenlerin yolu, dönüşte psikiyatristten geçer..” D. Noel

* Ağaçtan Düşen Yaprak Nasıl ‘Kurumaya’ Mahkumsa ; Gönülden Düşen İnsan da ‘Unutulmaya’ Mahkumdur…N.F.K

* Aşkım Seni Bulmuşken DoğaL Afetler Dünyayı harap Etmiş Kimin umrunda Zaten Sen Afetim Oldun Doğalı Kalsın Almıyım :=))

* Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, birde sen varsın ya bir tanem dünyada kimse böyle sevemez…

* Aşkım, Seni nezamandır Göremiyorum Ve Bu Yüzden Bu günlerimi Günden Saymıyorum Birtanem…

* Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!!!

* Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice

* Bir ilk gibi yaşayacağım içimde,kalan son sevgi parçasını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde…

* Birtanem hergün Birbirini Görmenin tadı Başka Birde Ayrılıp Kavuşmanın tadı var O Daha Başka Bebeğim…

* Birtanem Seni Sevmekten dahab beter Olan tek Şey, Sensiz kalmaktır Sevgilim…

* Bu devirde, ilk bakışta aşık oldun oldun adamım, Yoksa ikinci bakışta kimin ne mal olduğunu anlarsın. Bob Marley

* Eğer bir gün gururunu yenip, bana geri dönmek istersen sakın dönme, çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlar.

* Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydi eger inan ki yeryüzüne hiç günes dogmazdi.

* Gidenler yokluklariyla degil giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler!

* Gözleri uzakliklar degil, bazen de göze alamadigimiz yakinliklar acitir.

* Hıçkırarak ağlayan bir kadının gözyaşları, Ağlatan adamın başına geleceklerinin altına atılacak imzadır. C. Bukowski

* İnsan vardır zamanı kendi hesabına yontar, insan da vardır bir yaşam boyu zaman onu yontar.

* Kalbim Bütüün Rüzgârlara Açık Sevgilim, turkeyarena Bir Yaprak Ol Savrul gel bekliyorum bebeğim…

* Kalbimde arama eski yerini sen gözümden akan sele karistin.

* Kapinin önünde ask yapma askin gözü kördür ama komsularinki asla.

* Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgarıyla. Bana Eylül’ü yaşatma ey sevgili!

* Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

* Sen benim Sana Olan Aşkımdan habersiz Eğlenecelere Gidip haz Alıcaksın, Kim Bilir Benim Gibi Kaç Garibanı yakıcaksın…

* Sen günesin dogdugu, karanligin bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin…

* Seni ben degil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarinsin gittiysen bana ne onlar aglasin…

* Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım…

* Sorma bana ne kadar seviyorsun diye !? – O kadar işte! – Tavanı kadar sokağın, dibi kadar cehennemin. Nazım Hikmet

* Umutsuzluğa kapıldığın zaman gökyüzüne bak ! Mutlaka seni karşılayacak Sıcak bir Güneş, Deli bir yağmur yada parlak bir yıldız vardır!

* Üzülme! Ayağına batan dikenler, aradığın gülün habercisidir.. – Mevlâna Celaleddin Rûmî

* Yaşıyorsam, bu gelecek günlerin bana seni getireceğine inandığım içindir.

* Yeryüzünde biten her ask için gökyüzünde bir melek aglar.

* Yüzün Daima Gülsün Aşkım Ama En Güzel ve Samimi gülüşünü bana Sakla ….

Sayfayı Paylaş