Etkileyici Güzel Mesajlar

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

* Acıyan yerlerini öpecek biri varsa hayatında önemli olmaz düştüğün yerler.

* Ağladığımı gözüne sokmuyorum diye bana sen çok mutlusun diyemezsin. Çünkü acı hissedilmeyi değil saklanmayı talep eder.

* Artık anlıyorum cennetimde, sensin cehennemimde sen ne seve bilirim ne vaz geçebilirim.

* Aşk dediğin nedir ki be gülüm. içine düştüğün bir zülüm. sanma ki kurtulasın. önce düşün sonra aşarsın.

* Bazen , "Neyini Sevdim Ben Bu Kadar!" Diyorum ; Gülüşün Geliyor Aklıma Vazgeçiyorum..!

* Bazen insanın yaşadığını bilmesi için, sevildiğini hissedebilmesi lazım.

* Ben hayalleri kurmadım, Hayaller beni kurdu...

* Ben kimseyi mumla aramam. Yüreğimde güneşi taşırken ışığa ihtiyacım olmaz!

* Beni başkalarıyla kıyaslama onlar gemileri yakar ben ise limanları yakarım...

* Beni bir Kitap say ve sayfalarca oku.

* Beni seviyor musun dedi. Gözlerimden anlamadıysan, kelimeler yalan yüklüdür, onlarla kurulan cümlelere inanma dedim.

* Benim sevdiğim insan dünyanın en zengini değil dünyanın en NAMUSLU ve ŞEREFLİSİ olmalıdır!!!!

* Bir başkasını sevmek mi senin yerine? benimkisi bir arayış başka kollarda.

* Bir Gülüşü Var, Kelebek Görse Ömrü Uzar ve güldün rengarenk çiçekler açtı ve Benim Gezegenimde Sana Mutluluk Derler...

* Bir ihtimalken bile ne kadar güzelsin...

* Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

* Birine hiç dokunmadan hiç görmeden sevebiliyorsan, sen aşkı hakkediyosun arkadaş.

* Bu arta kalan hangi yaz akşamının hüzünleri oysa birbirimizin yaralarıyla sarmalıydık kanayan yerlerimizi yokluğuna dayanabilirim sandım,oysa yokluğun bir şiir ve ben şair olamadım.

* Bugün benim için yepyeni bir gün doğuyor; herşey capcanlı, herşey hayat dolu, herşey benimle duygularım hakkında konuşuyor, herşey beni duygularıma değer vermeye davet ediyor...

* Bugün değişen bir şey olmadı: Dilim inkar etti, turkeyarena kalbim özledim dedi.

* Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin..

* Düşündüm de anne, beni en güzel sen sevdin.

* Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim..

* En çok sana kırılıyorum" diyemediğimizden, "Bir tek sana kızamıyorum" dediğimiz anlar vardır.

* Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.

* Geleceğin Günü Söyle Tarihi Bilmesemde Olur Beklerim..!

* Gözlerim gördüyse gönlümün suçu NE.

* Gulusumun sebebiydi mutlulugun..

* Gülmek güzel nedeni varsa sevmek güzel karşılığı varsa hayat güzel sebebi varsa ağlamak güzel gözyaşını silen varsa..

* Gülüşüydü asıl gülüşümü yansıtan...

* Hani bir zaman özlemler kalbini sızlatır çok istersin çok özlersin ama gidemezsin ararsın ama bulamazsın.

* Bilki herkes unutulsada sen yüreklerde kalırsın.

* Hatırası yok bunca senenin. Namı "namert" olsun geriye dönenin.

* Hayallerimle değil sakallarımla oynayacaksan gel.

* Haybeye gökyüzünü seyre dalma derin derin... Bizim sevdamız gök küreden daha derin!

* İçindeki çocuğu asla öldürme; Öldürme ki her düştüğünde "Acımadı ki" diyebilesin.

* Kanka O Kız Kim ? +Gülüşlerimin Sebebi..

* Kimseyle karıştırma beni içebiliyorsan sek iç.

* Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

* Nefret ediyom bu sokaklardan çünkü her köşesi sen kokuyo..

* Olacaksan ya uçurum ol ya dağ; Ne içine düşebilsinler ölümü göze almadan, ne tepene çıkabilsinler.

* Ölümden Yana Korkum Yok ... Korktuğum Tek Şey Unutulmak ...

* Sakın benim için ölürmüsün deme yapamam ben ölüpte seni başkasına burakamam..

* Sen bana 1 adım atsaydın ben sana bir ömür koşardım..

* Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

* Sen uzakta... Ben uzakta... Ama kalplerimiz hep yan yana.

* Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek ..

* Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm.

* Seni ilk görüşte değil her görüşte sevdim

* Seni ne kadar sevdiğimi bilsen inanki sevgimden korkardın

* Sensizim ki bensizim ben aşka başka dairim varlığın güzel bi sayfa bende böyle şairim!!

* Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

* Yağmur olsan binlerce damla arasında tutardım seni çünkü korkarım toprak aldığını vermiyor geri...

* Yanlızlık insana çok şey öğretirmiş.. söyle ona sebastian o hiç gitmesin ben hep cahil kalırım..

* Yaşamak İstiyorsan ..? Bir umudun olmalı ..! Kalbin varsa ..? Sevdiğin olmalı ..! sevdiğin varsa..? Yanlız senin olmalı ..

* Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım. Bu aşkın sonuda ayrılık olacak,ve yaşadıklarım geride kalacak. Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bile,onları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak..

* Yeni denizlere yelken açtım, oda rüzgarın benim dedi ...

* Yüreğinin sesini biraz daha aç çünkü hiçbir "gül" topraksız, hiçbir "hayat" umutsuz yeşermemiştir.

* Yürek söz vermişse dönülmez. Yâre gönül vermişse inkar edilmez. Bizde yürek zedelenir ama sevgiliye ihanet edilmez.

Sayfayı Paylaş