Etkileyici Günaydın Mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 22 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Günaydın Güzel Bir gün Geçirmeniz Dileğiyle

Herkese Günaydın Gününüz Güzel Geçsin

Anneme Babama Günaydın Sevgilime ve tüm sevdiklerime kısacası Herkese Günaydın

Günaydın Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

Ellerini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

Günaydın günümü aydınlatan güneşim Günaydın sabahımın yıldızı

Gitme dur Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda Çığlıklarımda hapsettiğim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim çatlamaya hazır Yeni baştan yaşanacak sevdalar yüreğimde Günaydınım...

Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın

Günaydın iyi sabahlar, Okadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu. Kalk ta kocana kahvaltı hazırla. Seni uyandırmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltımı rengarenk yapıyorsun, Yemesen de yanımda otur, Bırak çayımı ben koyarım, Sen birtanem karşımda otur,

Görev sizde ey idare Hortumları kesin diye Gerek kalmasın vergiye Günaydın beyler günaydın

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın....

Günaydın Karanlığıma aydınlık olan güneşim Günaydın seher yıldızım Günaydın

Günaydın Aşkların en güzeli Günaydın rüyalarım hayallerim ümitlerim herşeyim Günaydın

Günaydın Sevgilim Aç Güzel gözlerini rüyalarından sonra ilk beni gör bu öpücük sadece sanadır Günaydın

Günaydın Gül Kokulum Günaydın Baharım Günaydın kır çiçeğim Günaydın Gönlümün Sultanı

Sayfayı Paylaş