Etkileyici Günaydın Mesajları Sevgiliye

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 5 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Farklı etkili Günaydın mesajları arıyorsanız sizlerle paylaşacağımız mesajları çok beğeneceksiniz arkadaşlar.

* Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim.

* Sabahları uyanıp yüzüne çarptıgın herbir su damlası benden sana günaydın öpücüğü olsun aşkım.

* Günaydın sevgilim, güneş ve mavi gökyüzü yoldaşın olsun bugün rüzgarla dost, denizle sevgili ol.

* Bir yanımda olduğun zaman aydınlık yeryüzü bir de güneş doğdu zaman. Günaydın.

* Sabahları uyanıp yüzüne çarptıgın herbir su damlası benden sana günaydın öpücüğü olsun aşkım.

* Günaydın sevgilim, güneş ve mavi gökyüzü yoldaşın olsun bugün rüzgarla dost, denizle sevgili ol.

* Bir yanımda olduğun zaman aydınlık yeryüzü bir de güneş doğdu zaman. Günaydın.

* Uyan aklına geleyim, güneş olup sarayım, rüzgar olup okşayayım tenini günaydın herşeyim.

* Aşkım hergün seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasanda yüreğimdesin günaydın birtanem.

* Küçük bi günaydındır bazen yürekleri uçuran, küçük bi günaydındır bazen insanı göklere ulaştıran, bu da bi sevgiliye günaydın.

* Sabah gözlerimi açıp seni izlemek ,dudaklarına öpücük kondurarak uyandırmak isterdim aşkım.

* Günaydın mavi dünyam, günaydın ak meleğim, günaydın hayatımın anlamı aşkım.

* Günaydın bahar kokulum kır çiçeğim nefesim gözüm her şeyim günaydın günaydın canözüm..

* Dostluk ne sadaka nede söz ister, dostluk yürek harbilik cesaret ister, yüreği güzel dostum günaydın

* Günaydın hüzün adası, ben duygu gemisi, sabahın ilk ışıklarıyla demir attım kıyılarına, hadi uyan aç gözlerini bak ne diyo gemideki ses; Seni Seviyorum.

* Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim.

* Günaydın kalbimin orta yerindeki bir tanecik sevdiğim en iyi arkadaşım.

* Yaşanacak bütün senelerin üstünde ismin, bütün günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim günaydın olsun sana.

Moderatör tarafından son düzenleme: 26 Ekim 2015

Sayfayı Paylaş