Etkileyici Fenerbahçe Sözleri

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

“1907” kopmuşum bir kere tutabilene aşk olsun! Ben ilk Fenerbahçe'ye aşık oldum, değiştirebilene helâl olsun.

Bizim aşkımız pazara kadar deil mezara kadar FENERBAHÇEM

Bu dünyada herşey yalan bir tek gerçek senin inan,yolun sonu ölüm olsa vazgeçmem bu sevdadan FENERBAHÇE.

Fener, fener çok yaşa sen nerde biz orda seninleyiz sarı kanarya!!!

Fenerbahçe benim biricik sevgilim söyle senden başka kimim var benim kimse fenerden başka takım tutmasın.

Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü neşe kupa büyüklüğüdür...onun büyüklü başka bir büyüklüktür işte adı konmaz.

Fenerbahçe büyüklüğü öyle bir büyüklüktür işte; adı konamaz.

Fenerbahçe Cumhuriyeti’nden korkmadılar, ölümden korktukları kadar.

Fenerbahçe hep seninleydim ve daima seninle kalacağım.

Fenerbahçe sen Türkiye’nin hatta dünyanın belki de kalbimin şampiyonusun mazinde bir tarih yatar yaşa Fenerbahçe türkün kalbi senle atar.

Fenerbahçe’m benim biricik sevgilim söyle senden başka kimim var benim tek aşkımsın Fenerbahçe aşksız olur ama sensiz asla.

Fenerbahçe’m sen çok yaşa canım feda olsun sana şampiyon olamasan da seni seviyorum unutma!!!

Fenerbahçe’m yağmur çamur demedik sana geldik, Kadıköy’de cimbomu yendik,şampiyonluğu cimboma men ettik!!!...

Fenerbahçe’yi çekemeyenler çatlasın! 6 Kasımı ne çabuk unuttunuz! Biz unutmadık korkmayın size de unutturmayacağız çünkü size bunu her zaman yaşattıracağız Galatasaraylılar.

Fenerbahçeli olmak bir duygudur, turkeyarena Fenerbahçeli olmak bir görevdir...

Fenerbahçeli olmak yürek ister bu yüreği taşımak ağır bir yüktür ben ise bu yük altında ezilmeye razı bir Fenerbahçeliyim!

Fenerbahçeli olmak; Sevginin bittiği gün Şükrü Saraçoğlu’na gidip hıçkıra hıçkıra Fenerbahçe’m benim biricik sevgilim diye bağırmaktır!

Fenerbahçe'm sen çok yaşa, canım feda olsun sana, hiçbir şeye değişilmez, senin sevgin bu dünyada.

Fenerbahçe'nin yenmesi ve yenilmesi 17 takımı birden ilgilendiriyorsa büyüksün Fenerbahçe!

Fenerim: her şeyimsin, dünyadaki tek yaratılmışsın...

Gel gündüzle gece olalım gel gökyüzünde yıldız olalım seninle şampiyonluklara koşalım haydi bastır fenerbahçe

Gün gelip bu ömür bitecek elbet, mahşerde bir melek gelecek elbet, dünyada ilk aşkı soracak elbet, adını söylerim şanlı kanarya!

Hayat özlemsiz özlem sevgisiz sevgi de sensiz olmaz ki FENERBAHÇEM

Kötü günde bir yıldız doğdu sonra üç yıldız oldu Fenerlirerin sevdiği saat 19:07 oldu Benim kalbimin attı tarih 1907 Bence Fenerbahçe kahraman hemde gönlümün KAHRAMANI....

Senin neyine vuruldum biliyormusun, o sahaya çıkarken , taraftarı selamlarken, herkesin sana hayranlıkla bakmasına. kısacası senin asaletine vuruldum fenerbahçem

Sevdamıza kimse,engel olamaz bazen hüzün vardır,bazen mutluluk fener sevgisinin,adı konamaz ne kupa buyuktur,ne şampiyonluk

Sayfayı Paylaş