Etkileyici Damar Sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar.

Asla birilerinin umudunu kırma belkide sahip oldukları tek şey o’dur. Hayatta edindiğim tecrübeler yediğim kazıkların toplamıdır.

Ayağı kayan bir çocuk kadar şaşkınım, bilemedim düz yolda yürümenin imlâsını. Kanayan dizlerime bakıp da ağlamayı öğrenemediğim gibi..

Azdan az çoktan çok gider. Namımızın büyüklüğü dostlarımızın büyüklüğündendir.

Bilseydim dünyanın keşkelerden kurulduğunu küçükken ne olmak istiyosun diye sorduklarında mutlu olmak istiyorum derdim!

Bir anlık değil boğulduğum bilinmezlik. Acısı çıkıyor sustuklarımın. Oysa ben iyiyim!

Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.

Bugünde sen geçtin kafayı yemiş aklımdan..

Cebini dolduracak "3 KURUŞUN" yoksa; gönülleri dolduracak "1 DURUŞUN" olsun.

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.

Elimden gelen bir şey yoktu, kalbimden geleni yaptım ben de; sevdim işte, o kadar.

Gel... İyi olduğunda gelme, kötü olduğunda gel, yaşlandığında, hastalandığında, yorulduğunda, derdin olduğunda yalnızlığınıda al gel. Sevdanın kucağında sararım yaralarını abı hayat suyu ile şifa olurum gel...

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka.

Hani, diyorum ki, insanın gerçekten mükemmel bir dostu olsa… Ona, şöyle, içine sindire sindire, kocaman bir sarılsa…Yüreklilikle..

Hayatından silmek istediklerini gerçekten sil. Çünkü geri dönüşüm kutusunda bekletirsen; sistemini yavaşlatır!

Hepsi gidici sen kaIıcı , hepsi anIık sen hayat boyu, hepsi çocukça sen gerçekçe , hepsi öyIesine sen öIesiye…

Her gün olan yenilik benim geleneklerime bir ihanet ve hakarettir.

Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin.

İnsana güvenme ölür ağaca yaslanma kurur.

Kan bağı neye yarar, can bağı olmadıktan sonra. Can bağıyla bağlı öyle dostlarım varki; kan bağlarımı hiç aratmıyorlar bana..

Kurtlukta kanun düşeni yemektir.

Masalların bile düzenini bozdun! Hiç varsın, hep yoksun...

Neye sahip olduğun değil, sahip olduğunla ne yaptığın mühim. hekimin de eli var, katilin de...

Nur içinde yat kalbim, ben katilini çok sevdim..

O Kadar Çok Gittiler Ki Benden, Kalmanın Ne Demek Olduğunu Unuttum..

Sen çiftlikte at tımar ederken biz insan tımar ediyorduk.

Sevdanı bulutların üzerine yazmışsın. turkeyarena Yağmur olarak dökülüyor gözlerimden..

Sevdiklerimiz üzülmesin diye içiniz kan ağlarken bile tebessüm edebilecek kadar güçlü olur seven insan.

Uzaktan görenler diyorki ''duygusuz''.. Duygusuz olduğum için mi gözlerim kaç zamandır uykusuz.

Üzülmem mi sanıyorsun YÜREK ağlar GÖZDEN önce..

Yaşamak uğruna ölmek bu olsa gerek, sevmek uğruna acı çekmek bu olsa gerek.. Hayat uğruna savaşmak bu olsa gerek, peki ya senin uğruna üzülmek niye?

Yeterli insan sükut eder, yetersiz olan ispata çalışır.

Zor durumlarda farkını gösteren değil, farkıyla zor duruma düşürmeyen farklıdır..

Zorlasan bile dökülmeyecektir hiçbir kelime yoluna, unutmak'tan başka..

Sayfayı Paylaş