Etkileyici Aşk Sözleri

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 12 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

Adını yazmışım kalbime, silmeye kimin gücü yeter? Seviyorum seni, yasak da olsa, ayırmaya kimin gücü yeter? Aklımdan çıkarsalаr da, kalbimden çıkarmaya kimin gücü yeter?

Aşık Olan Bir insan herzaman Mutludur.

Aşk Gözlerinde Cenneti Yaşamak Aşk Sözlerinde hayata tutunmak ve Aşk Ellerinde Kalbimin Bir Serçe Canı iLe yaşaması.

Aşk insanı Hayata Bağlar Hayat iSe insanı Aşka Bağlar.

Aşk Seninle Yaşanacak Kadar Güzel Sensiz Yaşanmayacak kadar illet bir Acı ve tutku.

Aşk uğruna öLünecek kadar Şehvetli Bir Duygu Geceleri Ağlatacak kadar Duygusal Duygu Yoğunlaşması Hissettirir.

Aşkı Gözlerine Bakarak Yaşamak Sözlerine Bakarak Hayata Adım Atmak isterim Aşkım.

Aşkı Sana Dair Şarkılarda Arıyorum Ama Hiç bir Şarkı Seni Anlatamıyor Bana Sen Kelimelerle Anlatılamayan insansın..

Aşkımı Anlatsam haykırsam Dünyaya, Dünya Yine Dönecek umarsızca, Beni Sadece Sen Duy Sen Anla Bebeğim.

Aşkın nedemek olduğunu bilen tek insansın seni bu yüzden seviyorum

Bana bir gunun 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanin 60 saniye oldugu ogrеtildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ogretilmedi. Yaşamimizin her aninda birlikte olmamiz dilegiyle sevgilim…

Bana kalpsiz diyorlar. Çünkü, kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar.

Bana o kadar yakınsın ki, seni ben sandım. Sana o kadar yakınım ki, beni sen sandım.

Ben Aşkı uzaklarda Değil bebeğim Senin Gözlerinde Aradım Ellerinde Hissettim Nefesinde Farkına Vardım.

Ben kalbimi Sana Sende Ellerini bana Ver Aşkım Hayat Kısa Sanada banada Kalmaz Bu dünya.forumdas.net

Ben Seni Sevdim ben Sana Hasret kaldım ben Sana yetim kaldım Ama Ben hep Seni Sevdim Aşkım...

Ben Seni uzun Gecelerde Sabahlarken ismini Duvarşara Yazarak Sevdim Aşkım.

Benim için Hayat Sen, Nefes Sensin bebeğim.

Benim için insanlar ikiyе ayrılır: Sevdiklerim ve diğerleri. Sevdiğim insanlar dа ikiye ayrılır: Çok sevdiklerim ve diğerleri. Çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır: SEN ve diğerleri.

Bensiz Gitme Uzaklara ben Seni gecelerin Koynunda Unutmadım Seni Severek Yaşadım Seni Bekliyorum Hayatım.

Bir gülüşüne Bu Hayatımı fedaa Ederim Klasik Lafların Tek Kralıyım.

Bir Ve tek Sözümsün Sen benim Hayataki Tek Gözümsün Seviyorum Seni Bebeğim Sen Benim özümsün.

Çıkar Beni Dipsiz Kuyuların Karanlık Sessizliğinden Kalbinle ışık Ver hayatıma gözlerinle heyecan ver damarlarıma Aşkım.

Çiçekler güzeldir, bir gül kadr değil. Hayaller güzeldir, gerçekler kadar değil. Sende güzelsin, kalbin kadar değil. Seni herkes sever, ama benim kadar değil.

Dilerim, mutluluk yağmurları altında, şemsiyesiz kalasın. eklendi

Doğru söyleyeni dokuz köydеn kovarlar. Onuncu köyden, sesleniyorum: Sеni seviyorum!

Düşünmek bazen yanında olmaktan daha fazla zevk veriri insana, özlem duyarsın, hasret çekersin, değer biçersin, kısacası seviyorum dersin.

Eğer Dünyada Aşk Olmasaydı Kimsede Acıma Vicdan Duygusu Olmazdı.

Gel Bu Hayata Birlikte Gülelim hayat Bile Kıskansın Aşkımızı inadına güLeLim hayata Belki ozaman anLar Acıların içinde Gülmeyi..

Gölgeler düşsede yüreğinin üstüne, güneşi sakin söndürme eğer umut yoksa yarınlar uzak kalır insana ve unutma ki bu dünyada bir sen daha yok bir tanem.

Gülsün Yüzün üzülmesin Sıcak kalsın Ellerin titremesin bana baksın gözlerin Gülsün Yada Ağlasın Ama Sadece Bana Baksın Aşkım..

Her bakışta, aklımı başımdan alıyor, turkeyarena dünyadan uzaklara dalıyor, alemde bir tek bana bakıyor, yıldızlara odaklanıp akıyor, kara delikleri delen. O güzel gözlerin.

Herkez Aşık olabilir fakat Herkez Aşık olduğuna Sadık Olmaz.

Herzaman Senin hayalinle girdim Yatağa Senin Adınla Uyandım Her Sabaha Sen hayatsın benim için unutma. forumdas.net

Kalbimdeki aşka, dudaklarimdaki guluşe, akan gozyaşlarima, yalnizca sеn layiksin… Cunku benim icin cоk ozelsin aşkim…

Kalbimin en ince damarlarında hissediyorum seni bebeğim

Nefes Aldığım her Zaman isminle hayata Başlıyacağım Aşkım resmine bakıp dua edicem bebeğim.
    Odalarımdaki Sessiz ve Boş Duyguların Adamı Oldum, Seninle Hayat Buldum Ve Sensiz yeniden Odamda işe yaramaz Oldum.

Sana dijital bir gul yolluyorum, cunku uzaklarda elimden ancak bu kadari geliyor. Ama bil ki gercegini, gozlerinin icine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdigimi fisildamak..

Sana Vereceğim tek Emanet kalbim kaldı ister Vur ister Parçala ister sakla ben Seni Seviyorum bunu unutma.

Sen Benim Aşk Oyunum Değil Hayatımdaki En Büyük Oyunsun Bebeğim, Sen OLmazsan ben Olamam Bu hayat oyununda Sevgilim.

Sen Kısa hayatımın öz Aşkısın Sen Sözlerimdeki Tek Canlısın Aşkım..

Sen Zaten Artık içimde bir Alevsin Kalbimde Merkezsin beynimdeki Düşüncelersin Nefesimdeki Ses'sin, Sen benim içimdeki BEN'sin Aşkım.

Seni seviyorum derken, hiç yalan söylemedim. Yalan söylerken, hiç, Seni seviyоrum demedim.

Seninle Olan Dünyayı Ve Seninle yaşanacak Hayatı Sevdim Sensiz Neyleyim Söyle Bebeğim?

Seninleyken Kısa Süreli Zamanlarımızda uzun ömürlü Anılara imza Atıyorum bebeğim.

Sevgi tıpkı bir gül gibidir rasgele tutarsan dikenleri batar yapraklarını acarsan duyguları akar tutmasını bilirsen oğul sana tapar...

Sevgimizi oyuncak mı sandın; Eline alıp kırıyorsun Gururumu gül mü sandın; Koparıp solduruyorsun...

Süslü püslü,cicili bıcılı,rengarenk çiçeklerle bezenmiş kelimeler yerine bu kez tek renk ve sadelik içinde çıkıyorum karşına ve tek sözle “SENİ SEVİYORUM"

Şimdi Seni Düşünüyorum Gülüşünü gözlerini ve bana Aşkım deyişini.

Terk Edilmiş Sohbaharların Duygusuz Kalmış Veysimlerin Adamıyım bana Yaz Yaşatmak iStermisin Bebeğim?

Tut Elimden Aşkım Cesaretin Varmı Bakalım öLüm benim diğer adım..

Tеk kaldı dünyam, dünyam olur musun? Dеniz kadar sevdim, dalgam olur musun? Ateş gibi yandım, Alevim olur musun? Hiç aşık olmadım desem, aşık olur musun? eklendi

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor. Sensizlik ölüm kadar acı. Varlığın yaşam kadar kutsal. Sen son nefes kadar önemlisin canım...

Sayfayı Paylaş