Etkileyici aşk sözleri uzun

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

adın leke sevgiye git gelme gülüm geriye sevin sevdigim sevin aglanacak haline ömrün varmasın sabaha allahım yeter bu cana seninle dogmadı serseri sensiz yolları var daha emsalsiz

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum…

Aşk günah olmayacak kadar masum,köle olmayacak kadar özgür,ulaşılamayacak kadar derin,unutulmayacak kadar yakın,Seninle yaşanacak kadar özeldir

Bataryasi zayif ruyalarimizin kapsama alani disinda kalan kesimlerine sebeke hatasi sebebiyle ulasamadik. Simdi yüregimde full çeken hatlarimla seni çoook seviyorum

Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi.Görmesem de sonunu biliyorum sonsuza kadar bitmeyecek

BEn üç seye bölünmüşüm: kalbim , gururum ve sen .Üç duyu var içimde: Aşk NeFReT VE SeN .Üç sansım var : onurum ömrüm ve sen .BeNİ BEN YAPAN ÜÇ ŞEY VAR :SEN SEN SEN .UNUTMA eger sana kavusamadan ölürsem tabutumun içinde kefen,kefenimin içinde Ben kalbimin içinde sen olacaksın bitanemmmmmmm…

Bir gün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmayan ölüm olduğunu göstereyim

bir gün zaman kayar ellerinden TUTAMAZSIN gözyaşların akar KURUTAMAZSIN sen öylesine BENDESİN Kİ ve öylesine SENDEYİM Kİ unutmak istesende UNUTAMAZSIN

Birgun bana seni seviyorum derse : Bende seni derim . Birgün gelip bana baskasını seviyor derseler: Sevsin mutlu olsun derim .Birgun bana gelip evlendi seni unuttu derseler:CaNI sagolsun mutlu mesut olsun derim. Birgün gelip cocugu olmus senin ismini koymus derseler: kaderi bana benzemesin derim .Birgun bana gelip hastalandı seseler :insallah iyilesi derim.Ama birgun cikipta bana öldü derseler :BEN ONUN İÇİN HERGUNÇLDÜM O BİR KEZ ÖLMÜŞ COK MU DERİMMMM!!!!!!…

bitti gencligim hırpalandı hisselerim bilinmeyene dogru bak seyirdi düşlerim kırıldı kol kanat rabbim ne olur el uzat gülmez oldu bu yüzüm cekilmez oldu bu hayat …

En derin mutlulukları çiçek gözlerine, En içten sevgileri sımsıcak yüreğine bırakıyorum. Eğer bir kum tanesi bir öpücükse,sana tüm kumsalları armağan ediyorum

En güzel deniz gidilmemiş olandır,en güzel çocuk daha büyümedi, en güzel günlerim seninledir ve sana söylemek istediğim en güzel söz daha söylenmemiş olandır: Seni Seviyorum…

Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek icin geceyi bekleyen?gece midir seni bana düsündüren yoksa ben miyim seni düsünmek icin geceyi bekleyen ?

Gün bir gün, sevdalanmis geceye gecede yakomoz düsürmüs denize ogünden bugüne geceyle gündüz ayrilmaz olmus taki günes tutlup gölge düsürene dek sevdalara

Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,çok uzaklarda olsanda, zamana yollara inat … ”

Haykırayım mı : Seni SEVİYORUM DİYE KeSEYİM mi yolunu :SeNİ sevİYORUM DİYE BaSaYıM Mı nagmeler sana diye .DÜN SENİ sevmiştim cilgincasina BuGüN SEni Seviyorum DeLİcesine YArında sevecegim SENİ HEMDE ÖLÜRCESİNE HAYATIMIN ANLAMI

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'

Layık olduğun yer seni kabul etmese bile,Giydiğin gelinlik yerine kefen olsa bile, Ardından gözyaşı dökenin olmasa bile,Bekleme artık dönmem sana, Gözümde dinmeyecek yaşım olsan bile

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana,uzakta olduğun için tutkunum sana! hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana

ne seni unutacak kadar zaman geçecek,nede geçen zaman seni unutturmaya yetecek,bırakip gitsemde unuturum sanma,zaman alismayi ögretir, turkeyarena unutmayi ASLA...

Ölsen bile benden kurtulamazsin. Kefen olur bedenini sararim.Yagmur olur üzerine yagarim.Çiçek olur mezarinda açarim. Ölsen bile benden kurtulamazsin

Önce düstügümde kalkmayi ögrendim sonra aleve dokundugumda aciyi sevmeyi ögrendim sevilmeyi sonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayida ögrendim herseyi ögrendimde yalniz unutmayi ögrenemedim.......

öyle bir yar severimki ilaha tapar gibi tapar anama bakar gibi bakarim ama dudaginda ruj arkasinda pust görürsem anam avradim olsun benzin döker yakarim....

Rüyaların en güzelini görürken tanrının sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki en masum anında bile sana kimse sana zarar veremesin

Sen kocaman çöllerde bir kalabalık gibisin,Kocaman denizlerde ender bir balık gibisin.Bir ısıtır,bir üşütür,bir ağlatır,bir güldürür;Sen hem bir hastalık hem de sağlık gibisin….siirler.biz

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düsen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa;benim sana olan sevgimdir.

Ustune `seviyorum` yazdigim bir kagittan, sandal yapiyor, dereye birakiyorum. ister yuzsun, ister batsin, ister bir caliya takilsin o kagit sandal, hep derenin bir yerinde olucak biliyorum..

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayim....

Yangınlardan ates caldim,gokyuzunden rüzgar hiçbiri mutlu etmedi seni düşünmek kadar.Ateşi tuttum rüzgara dokundum ne ateş nede rüzgar acitmadi SeNİn yoklugun kadar herŞYİM

Yaninda benden yakin baska biri de olsa , her seyi inkar etmis inandirmis olsanda , ve ona duygulanmis sevdalanmis olsanda , biliyorum bu gece beni düsüneceksin.

Yillar vardir nasil geçtigini bilmezdim, bir gün vardir yasamin anlamini degistirdi bana dair; hissetmedigimi, bilmedigimi yasatti, iste o ani senle yasadim senle sevdim.

Yüregim umulmayan yaralarla baş edemezken , gülüşünü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerdeysen ÇIK GEL..!!!! ÇÜNKÜ SENİ COK ÖZLEDİM CANIM AŞKIM…

Sayfayı Paylaş