Etkileyici aşk sözleri facebook

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

“Anlamaya çalışma. Hayat böyledir işte.. Hep o kıyamadıklarımız kıyar size.”

“Dibini görmediğin suya atlamadığın gibi, sonunu bilmediğin sevgiye teslim etme kendini.” Hz. Mevlana

“Doğru zamanda gelen yanlış insana tanıdığın şansı, yanlış zamanda gelen doğru insana tanımadığın sürece; üzülen hep sen olursun..”

“İnsan parasını kaybedince fakir, özgürlüğünü kaybedince esir, aşkını kaybedince şair olurmuş”

“Ulan oğlum, aşk için meşakatli intihar metodları geliştirmeyi bırakın. Uğruna öldükleriniz, size biryerleriyle gülüyor”

Aldatmayı beceremeyecek kadar yeteneksiz değil, Tenezzül etmeyecek kadar tokum.

Aşk öyle bir denizdir ki; yüzmesini bilmediğin halde, ya ömrüne dalış yaparsın, ya ölümüne.

Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..

Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman zaman takılıyorsa uzaklara, kulakların çınlarsa zamansız, bilki bir yerlerde ÖZLENMİŞSİNDiR!!!!!

Denir ya aşk iki kişilik, yalan! Aşk bile bile delilik. Bide hayat müşterektir denir. Buda yalan çünkü ; aşk acısı hep tek kişilik.

Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor.

Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba

Ey gönül.. Aşkı arama.. İnan ki ararken kaybolursun.. Bulduğunda ya veli yada deli olursun

Git dedim Git ! Sen kalınca genişliyor bu dünya ve kayboluyorum uçsuz bucaksızlığında.

GitmeK istiyoRmuş.. Git Durduqun Hata..KaL Dersem ‘Lanet oLsun ßana’.AqıR oLacak ßiLiyoRum ama .-KıbLem oLsan Dönmem Sana.!.

Gönlüme taht kurdun, Gönlümün sultanı oldun, Gece gökyüzünde parlayan yıldızım, Sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun ..

Gözlerin diyorum, Sandığım kadarda güzel değilmiş, Başkasına baktığın zaman anladım.

Gözlerin gözlerime değince Felaketim olurdu, ağlardım Beni sevmiyordun, bilirdim.

Gözüm, aklım, fikrim var deme hepsini öldür. Sana çöl gibi gelen, O göl diyorsa göldür.

Hani En Guzel Asklar Imkansiz Gelir ya Insana; Imkansiz Oldugun icin Asigim SANA…!

Herkes herkesi ayni sevemez… Kimileri gururunun yettigi kadar sever, kimileri de ömrünün yettigi kadar sever

İsteyipte sahip olamadığım her şeyin yerine seni koyduğum zaman anladım ki, ben her şeye sahipmişim
    çünkü sen her şeyden ve herkesten değerlisin!!

Kimi insan, geçmişle geçememişi birbirine karıştırır. Halbuki, geçen iz bırakır, geçemeyen yara…

Kolayca akmaz bilirsin bir erkeğin gözyaşları; turkeyarena Ama eğer erkek ağlıyorsa, asla sahte olmaz gözyaşları…

Kulaktan kulağa seni seviyorum demek kadar ilginçtir AŞK aslında..sen ona ‘seni seviyorum’ dersin o başkalarına..

Ne Hayatı Önemse Çılgınca, Nede Hafife Al Aptalca. Onursuz Birliktelikler Yerine Onurlu Bir Yalnızlık Yaşa

Ne kadar seviyorsun diye soruyorlar bazen.Bende cevap veriyorum…HAKETMEDİĞİ kadar.

Ne kadar zengin olursan ol, cenazendeki insan sayısını hava durumu belirleyecektir ..

Ne tuhaf değil mi?.. İçimi acıtan da sendin.. Acımı dindirecek olan da..”

Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir başkasını severim…

Öyle bi çık ki karşıma, her baktığımda ilk defa görüyormuşum gibi, az kalsın ölüyormuşum gibi hissedeyim seni.

Öyle bir gittinki bakakalmak kaldı bana arkandan.’Ne gözümü alabildim,ne göze alabildim’.

Sabah Aç Karna ,Sigara İçmek Gibiydi Seni Sevmek . Kötü Olsan Bile İnadına Çekmek . . !

Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin. Bir gülüş kadar özgür özgürlük kadar vaz geçilmezsin gülüm sen her şeye değersin..

Seni Cok Özledim. Seni Her Özledigimde Kalbime Bir Yildiz Cizdim. Seni Ne Kadar Özledigimi Bilmek Istermisin? Sayende Bir GöKyüzüne Sahibim Canim!!

Senin sevgini doldurdum gönül kadehime, senin sevgini içeceğim. Senin hayallerini çizdim gözlerime, hep seni seyredeceği. İlkdefa seni sevdim ölene kadarda seni SEVECEĞİM…

Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!

Tıpkı bir nefes gibisin. İçimde tuttuğum sürece benimsin. Bırakırsam gideceksin, bırakmazsam öldüreceksin.

Umutlarım Yıkıldı Senden Sonra Yaşamayı Haram Gördüm Kendime!!! Bu Dünyadan Kurtulmak İstediysemde Kaç Defa Sensiz Gidemedim Ölüme…

Yakınlık, uzaklıktan daha sıkıntılıdır. Çünkü her yakınlıkta kaybetme korkusu, uzaklıkta ise kavuşma ümidi vardır

Yorgunum!! Çünkü yorgunluğumun seni sevmek gibi bir anlamı var. Yinede seni sevmekten duyduğum mutluluğun tadına düşmanlarım ulaşamazlar..

Sayfayı Paylaş