Eşime Güzel Sözler

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Birtanem

* Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım.

* Dünyanın kraliçesi olacağıma, seninle samanlık seyran bana Aşkım

* Dünyadaki en güzel şey, kocasını seven kadının hissettikleridir seni çok seviyorum kocacığım.

* Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin Mutluluklar

* Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin

* Koca bulmak bir sanattır. Elde tutmak ise bir görevdir

* Kocalar yangın gibidirler, başıboş kaldıklarında dışarı kaçarlar

* Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım…

* Geride bıraktığımız onca senede her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana Aşkım..

* Seninle evliliğim boyunca bir kez pişman oldum, o da seninle evlenmekte bu kadar geç kaldığım için

* Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Birtanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Sevgilim.

* Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehimizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimle, hayat boyu mutluluklar Aşkım

* Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğumuz daim olsun, sevgimiz sonsuza dek sursun birtanem.

Sayfayı Paylaş